5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
A Deadly Romance 2019 Filmi HD 1080p Full İzle
İMDb 5.0 720p
  • Ülke:
  • 2019
  • 1.308İZLENME

    0BEĞEN

    2BEĞENME

A Deadly Romance 2019 Filmi HD 1080p Full İzle

-

In Bed with a Killer

A Deadly Romance Film Konusu


A Deadly Romance filmi bir kadın ile kızın hayatına odaklanır. Eşinin ölmesiyle beraber dul bir kadın olarak kalan Lena ile genç kızı Ashley, yepyeni bir başlangıç umuduyla küçük bir kasabaya taşınırlar. Bu kasabanın onlara şans getireceğini ve eski kötü günleri unutup, geleceklerini şekillendireceğini hayal ederler. Gittikleri yerde Lena, hapisten yeni çıkmış olan Michael ile tanışır. İkili birbirlerinden çok hoşlanır ve Lena, hayatının erkeğini bulduğunu düşünür. Ancak Lena, Michael’in bir karanlık tarafı olduğunu görür. Michael’de bunu anlar ve ikisini de saklar. Lena’nın meraklı komşusu olan Heather ise komşularının ortadan kayboluşlarını çözmek için kendi kendine dedektif gibi inceleme yapmaya başlar. Şüpheleri Michael üzerinde yoğunlaşır.

Detaylı Bilgi


2019 gerilim filmlerinden bir tanesi olarak sizlere sunacağımız A Deadly Romance izle filmi farklı konusu ile ilgi gören film sizleri sitemizde bekliyor...

 
Yorum Alanı