8.6
Toplamda 12 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Barbie Uzay Macerası 2016 Filmi HD 1080P İzle
İMDb 4.6 720p
 • Ülke:
 • 2016
 • 2.731İZLENME

  17BEĞEN

  5BEĞENME

Barbie Uzay Macerası 2016 Filmi HD 1080P İzle

-

Barbie: Starlight Adventure

Barbie Uzay Macerası Film Konusu


Prenses Barbie tek arkadaşı ve çok yakın dostu olan Popcorn ile çok eğlenir. Ona uçan kaykayıyla yaptığı hareketleri gösterir. Bu konuda Prenses Barbie üstün yeteneklere sahipti. Arkadaşı ise onu hayranlıkla izler ve bu eğlencelerden çok keyif alırdı. Bir gün yine birlikte eğlenirlerken gökyüzündeki yıldızlarda bir sorun olduğunu görür. Yıldızların saçtığı ışıklar çok cansız ve neredeyse görülmeyen bir haldedir. Kral’da bunu görmüştür ve bir ekip oluşturur. Barbie de hemen bu ekipte yer almak ister. Çok yetenekli kişilerin bulunduğu bu ekip galaksiye yolculuğa çıkar. Barbie , bu yolculuk sırasında kendini diğerlerinin yanında daha bir yeteneksiz görse de, kendisine güvenmeyi ve ne kadar başarılı olduğunu anlamayı öğrenecektir.

Detaylı Bilgi


Animasyon filmler arasında özellikle de kız çocuklarının çok sevdiği barbie bebeğin 2016 filmi olarak vizyona giren Barbie Uzay Macerası izle filmi ailece izlenecek animasyon filmler arasında yer almaktadır...
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    eser yaren 27 Mart 2020 21:21:11

  Cok iyi