6.8
Toplamda 3 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Cadılar Zamanı 2011 Filmi FULL 1080p HD İzle
İMDb 5.4 720p
 • Ülke:
 • 2011
 • 3.081İZLENME

  2BEĞEN

  1BEĞENME

Cadılar Zamanı 2011 Filmi FULL 1080p HD İzle

-

Season of the Witch

Cadılar Zamanı Film Konusu


Cadılar Zamanı, orjinal adı ile Season of the Witch. Filmin yönetmenliğini Dominic Sena üstlenmiştir. Alex Gartner ve Charles Roven gibi ünlü yapımcılarla çalışılan filmde senaryoyu Bragi F. Schult devralmıştır. 2011 yılında vizyona giren fantastik macera türünde olan bu film IMBD puanı 5,4 almasına ve 40 milyon dolar gibi düşük bir bütçe ile çekilmesine rağmen gişe hasılatında 91,6 milyon dolar gelir etmiştir. Bir Amerikan yapımı olan bu filmde Robert Sheehan ve Christopher Lee gibi aktörler dikkat çekerken filmin baş rolünde Nicolas Cage yer almaktadır. Filmin konusu, 14 yüyılda geçmektedir. Savaştan yaşadıklara yere dönen iki yakın arkadaş her yerin veba salgınında olduğunu görür. Kilise bu salgın için, bir kızı suçlamaktadır. Bu iki arkadaş bu kızla ilgili bilinmedik maceraya atılır.

Detaylı Bilgi


Cadılar Zamanı Türkçe dublaj full hd izle, orjinal adı ile Season of the Witch. Filmin yönetmenliğini Dominic Sena üstlenmiştir. 2011 yapımı olan bu film 14 yüzyılda savaştan dönen 2 arkadaşın veba salgınından dolayı kilisenin bir kızı cadı olarak suçlamasının ardından kızla ilgili maceraya atılmasını konu alan fantastik macera filmi.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kara 19 Ağustos 2020 21:06:17

  Haclıların savaştığı ordunun bayrağını gördünüz mü ay yıldız osmanlı bayrağı.Bana kalırsa bütün içkileri siz Malkocogluna ısmarladınız