6.0
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Denizin Ortasında 2015 Filmi HD 1080p Online İzle
İMDb 7.6 720p
  •  Süre: 121dk Dakika
  • Ülke:
  • 2015
  • 1.754İZLENME

    2BEĞEN

    0BEĞENME

Denizin Ortasında 2015 Filmi HD 1080p Online İzle

-

In the Heart of the Sea

Denizin Ortasında Film Konusu


Denizin ortasında filmi adından da anlaşılacağı üzere denizin ortalarında geçmekte ve bu filmde takvimler 1820’li yıllının kış aylarını göstermektedir. İngiltere’ye ait olan bir gemi saldırıya uğrar ve bu saldıran şey ise bir deniz canlısıdır. Büyük bir balina bu İngiliz gemisine saldırmaktadır ve oldukça da intikam duygusu gelişmiş bir yapıdadır. Balina tarafından yapılmış olan bu saldırıda, gemide olanların başından geçenleri konu almaktadır bu film. Mürettebatın bu saldırıdan kurtulmak için her türlü şeyi yapmaya uğraşacaklardır. Tehlikeli ve gerilim dolu anlarda böylelikle başlamış olur. Bakalım bu İngiliz gemisinin başına tam olarak ne tür olaylar geçecek ve bu balina saldırısından kurtulabilmeyi başarabilecekler mi?

Detaylı Bilgi


Dram film severlere 2015 sinemasının 7,5 imdb puanlı bir filmi olan Denizin Ortasında izle filmi türkçe dublaj film izleme seçeneği ile sitemizde sizler için yer alıyor...
Yorum Alanı