8.5
Toplamda 19 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Eragon 2006 Filmi 1080p HD Türkçe Dublaj İzle
İMDb 7.7 720p
  •  Süre: 104dk Dakika
  • Ülke:
  • 2006
  • 5.456İZLENME

    15BEĞEN

    5BEĞENME

Eragon 2006 Filmi 1080p HD Türkçe Dublaj İzle

-

Eragon

Eragon Film Konusu


Çok uzun yıllar önce Alagaesia Krallığı, Kral Galbatorix adındaki çok yetenekli bir ejderha binicisi tarafından yönetilir. Ancak güç hırsı yüzünden arkadaşlarını ve çevresini aldatmıştır. Sadakatsizce tavır nedeniyle krallık çökme noktasına gelmiştir. Yoksul bir çiftin yeğeni olan ve öksüz kalan Eragon ormanda dolanırken mavi bir taş görür. Bu taş Prenses Arya tarafından gönderilmiştir. Ancak Eragon bunu bilmez ve çok zengin olduğunu düşünüp, sevinç çığlıkları atar. Ancak bunun bir ejderha yumurtası olduğunu anlaması uzun sürmez. Yumurtayı alır ve çok iyi bakan Eragon, yumurtanı çatlamasıyla Ejderha çıkar. Ejderha doğar doğmaz ustası Brom’a gider ve ejderha binicisi olmak istediğini söyler. Adına Saphira verdiği ejderhasıyla insanlarını korumayı görev edinir.

Detaylı Bilgi


2006 yılı fantastik film konulu bir eser olan eragon izle filmi sizleri keyifli bir aile ve fantastik film için sitemize davet ediyor...
Yorum Alanı