Prenses Mononoke Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Prenses Mononoke Türkçe Dublaj İzle 1997 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Prenses Mononoke Film KonusuPrenses Mononoke Yönetmenliğini Hayao Miyazaki’nin üstlendiği, dram animasyon kategorisindeki bu film Japon yapımı olup Ashitaka’nın yaşadığı maceraları konu almaktadır. Mutlu bir hayat sürerken Orman Tanrısı’nın tavizsiz davranışları ve yaptığı kötülüğün farkına varan Ashitaka, bir kız çocuğunu kurtarmak ister. Sınırsız bir kudret sahibi olan ve neredeyse her yeri yıkan Orman Tanrısı ise bu durumdan dolayı Ashitaka’yı lanetleyerek engellemeye kalkar. Bu lanetin kalkmasının tek yolu ise Orman Ruhu’nun bulunmasından geçmektedir. Bu varlığı bulmak için yola çıkan Ashitaka zorlu mücadeleler verecek ve bu uğurda savaşırken kendisi yüzünden pek çok insan zarar görecektir. Asıl konusunun ormanı koruyan doğa üstü varlıklarla ve orman kaynaklarını kötü tüketen insanlar olan Prenses Mononoke 1997 yılında gösterime girmiştir.Detaylı BilgiPrenses Mononoke (veya Mononoke-hime) adlı film güzel bir Japon animesidir. Eğer filmi kesintisiz izlemek istiyorsanız, sitemizdeki avantajlardan faydalanabilirsiniz. Türkçe dublaj olarak sitemizde yer alan film 1997 çekilmiştir. IMDB'den yüksek puan alan film var olan en iyi anime filmleri arasındadır. HD keyfiyle sitemizde izleyebilirsiniz.Bu filmi izleyenler aynı zamanda bunları da Coco - Moana izlediler.
 • 1997
 • Japan
 • 720p
 • IMDb 8.4
 • 3.425
 • 2
Senin Adın 2016 Filmi HDF 1080P Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Senin Adın 2016 Filmi HDF 1080P Türkçe Dublaj İzle 2016 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Senin Adın Film Konusu2016 yapımı animasyon filmi olup IMDB puanı 8.4’tür. Bu puanlamaya göre En Çok Beğenilen 250 Film listesinin içerisinde yer alan filmlerden biridir. Japon yapımı olup, Aşk filmi kategorisinde yer alan bu sinema filminde birbirini seven iki gencin uzak mesafelere rağmen aşklarını nasıl hissettiklerini konu almıştır. Kırsalda yaşayan, mutsuz olan ve bir gün Tokyo’da yaşamanın hayalini kuran Mitsuha ile Tokyo’da yaşayan Taki arasında geçen enteresan aşk hikayesini anlatan bir filmdir. Tesadüf sonucunda tanış olduklarını fark eden ve aşık olan gençler ayrı şehirlerde yaşamaya başladıklarında aralarındaki aşk nasıl etkilenecek ve bu mesafe karşısında iki sevgili birbirleri için neler yapacak?
 • 2016
 • 720p
 • IMDb 8.4
 • 2.496
 • 1

Anime Filmleri İzle

Çizgi karakterlerden oluşan ve küçükten büyüğe olacak şekilde tüm insanlara hitap eden anime filmler ile vaktinizi değerlendirebilirsiniz. Kısa süreli olması nedeniyle de insanların iş ya da yaşam streslerini çok kısa süreler içerisinde azaltmakta olup yine insanların bu noktada eğlenmesine de katkı sağlamaktadır. Bu açıdan bakıldığında anime filmler her ne kadar çocukların daha çok tercih edeceği programlar gibi gözükse de evli kadın ya da erkeklerin de izleyeceği ve fazlasıyla eğlenebileceği film türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda anime filmlerine olan ilgi son zamanlarda daha fazla artmakla birlikte internet ya da televizyonlardan da yine çokça izlenmektedir. Özellikle de kolaylık olması ve kaliteli olması nedeniyle internetten izlenme oranları daha fazladır. Buna göre sizler de gerek mobil platformlardan gerekse de çeşitli internet sitelerinden anime filmlerini izleyerek daha verimli vakitler geçirebilirsiniz.

Full Hd Anime izle

Anime filmlerini çok daha iyi biçimde izlemek ve neticesinde daha fazla eğlenmek amacıyla full hd özelliklerine sahip anime filmlerini tercih edebilirsiniz. Bunun için de çeşitli televizyon kanallarından ya da internet platformlarından da yararlanmak mümkündür. Buna göre internet ve mobil platformlar üzerinde sayısız film sitesi, uygulaması mevcuttur. Nitekim sizler de istediğiniz anime filmini daha odaklı ve kaliteli biçimde izlemek için tercih edeceğiniz bu gibi platformlara erişmeniz de fazlasıyla kolay olacaktır. Gerek full hd ile anime filmlerini izlemek gerekse de zamanınızı çok daha iyi değerlendirmek adına çeşitli internet sitelerine erişim sağlayabilirsiniz. Sizlere  çeşitli anlamlarda film alternatifleri sunan film sitelerinde aktif rol oynamak bir o kadar kolaydır.  Sosyal hobi olarak en çok tercih edilen film izleme alışkanlığını sizler de kazanarak daha fazla anime filmini izleyebilir vevaktinizi de çok daha iyi biçimde değerlendirebilirsiniz. Eğlenmenin ve komiklik olması nedeniyle de daha çok gülmenin adreslerinden biri olan anime filmleri üzerinden daha çok eğlenmeniz mümkündür. Buna göre sizler de çeşitli televizyon kanallarından ya da buna benzer internet sitelerinden anime filmlerini tercih ederek vaktinizi çok daha iyi biçimde geçirebilirsiniz. Full hd olması nedeniyle de en kaliteli görüntüye sahip anime filmleri sizlere sunacak olan bu platformlarda daha aktif vakit geçirebilirsiniz.