8.7
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hayat Güzeldir 2007 HD FULL 1080P izle
İMDb 8.6 720p
  • Ülke:
  • 1997
  • 2.760İZLENME

    2BEĞEN

    0BEĞENME

Hayat Güzeldir 2007 HD FULL 1080P izle

-

Life Is Beautiful

Hayat Güzeldir Film Konusu


Hayat Güzeldir 1997 yılında vizyona giren bu film 8.6 IMDB puanına sahiptir. Dram ve Tarih kategorilerinde karşımıza çıkabilecek olan bu film izleyicisini oldukça duygulandırmaktadır. Kendi halinde Yahudi bir kitapçı olan Guido  İtalya’da yaşamaktadır. Burada bir kadına aşık olur ve çeşitli kurlar yaparak onu kendine aşık eder ve evlenirler. Bir erkek çocuk sahibi olurlar ve ta ki Almanlar İtalya’yı istila edene kadar mutlu bir hayatları olur. Toplama kampında esir düşen Guido ne yazık ki kargaşa sırasında eşinden ayrı düşer. Oğlu ile kampa gitmek zorunda kalır ve bu saatten sonra seyirciyi etkileyen en dramatik sahneler yaşanır. İzlerken gözyaşı dökebileceğiniz türden duygusal bir film olan Hayat Güzeldir izleyicisinden tam not almayı başarmıştır.

Detaylı Bilgi


Hayat Güzeldir Türkçe Dublaj Full HD izle Dramatik ve Tarih konulu bir film olan filmde oldukça duygulu sahneleri ile ön plana çıkmaktadır.
Yorum Alanı