8.5
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj 1080p Full İzle
İMDb 6.8 720p
  • Ülke:
  • 2001
  • 1.063İZLENME

    7BEĞEN

    0BEĞENME

Hızlı ve Öfkeli 1 Türkçe Dublaj 1080p Full İzle

-

The Fast and the Furious

Hızlı ve Öfkeli 1 Film Konusu


Hızlı ve Öfkeli 1, 2001 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Rob Cohen'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 6.5'dir. Aksiyon ve Polisiye kategorilerinde karşımıza çıkan film oldukça adrenalin içerikli ve heyecan verici sahnelere sahip. Filmde bir çete lideri ve bu liderin peşine düşen sivil polisin başına gelen olaylar konu alınmaktadır. Domenic Toretto adındaki bu çete lideri araba aksesuarları çalan bir ekibin başındadır. Bu hırsızın peşinde olan sivil polis ise çete ile iç içe hale gelirken bir de Toretto'nun kız kardeşine karşı aşka dair hislere kapılır. Çözmesi gereken bir çete sorunu varken böyle bir karmaşık durum oluşması işleri iyice içinden çıkılamaz bir hale sokar. Vizyona girdiğinden bu yana hala izlenen ve heyecanı doruklara çıkaran film, oldukça ilgi görmüş ve kendine ait kitlesini tatmin etmiştir.

Detaylı Bilgi

Hızlı ve Öfkeli, 2001 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliği Rob Cohen'a aittir. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise 6.5'dir.
Yorum Alanı