7.3
Toplamda 28 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları Filmi HD 1080p İzle
İMDb 8.5 720p
 • Ülke:
 • 1981
 • 8.570İZLENME

  16BEĞEN

  4BEĞENME

Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları Filmi HD 1080p İzle

-

Indiana Jones And Raiders of The Lost Ark

Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları Film Konusu


Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları, Steven Spielberg’ün yönetmenliğini yaptığı Indiana Jones 1: Kutsal Hazine Avcıları 1981 yılında vizyona girmiştir. Aksiyon – Macera kategorisindeki bu filmin IMDB puanı ise 8.5’tir. İzleyicisini de kendisiyle birlikte çeşitli maceralara sürükleyen Dr. Indiana Jones arkeologtur. Bazı gizemleri çözmek için yollara düşen Dr. Jones’un amacı Ark of The Connenant’a varmak ve On Emrin Gizemini bulmaktır. Fakat aynı zamanda Nazi döneminde olan Almanya’nın başındaki Hitler de bu Ark’ın peşindedir. Nepal’den başlayıp Kahire’ye kadar devam eden bir serüvenler zinciri olan Indiana Jones ailece keyifli dakikalar geçirip eğlenmek için kaliteli bir seçim olacaktır. Hem güldüren hem de izleyicide heyecan uyandıran türden olan film de pek çok gizem açığa çıkacak, sırlar çözülecektir.

Detaylı Bilgi


Steven Spielberg’ün yönetmenliğini yaptığı Indiana Jones 1: Kutsal Hazine Avcıları 1981 yılında Aksiyon – Macera vizyona girmiştir. Film o yılların en çok sevilen aksiyon ve macera filmleri arasına girmeyi haketmiştir.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    İndiana jones 28 Mart 2020 12:48:05

  Efsane