4.8
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kaçış Yok 2015 Filmi HD FULL 1080p izle
İMDb 7.9 720p
  •  Süre: 103dk Dakika
  • Ülke:
  • 2015
  • 2.087İZLENME

    3BEĞEN

    0BEĞENME

Kaçış Yok 2015 Filmi HD FULL 1080p izle

-

No Escape

Kaçış Yok Film Konusu


Yabancı bir ülkede yaşamakta olan ve burada ev almış olan bir ailenin başına neler gelebilir ki? Amerikalı bir aile, kendi ülkelerinden oldukça uzak bir yerde bir ülkede ev satın alırlar ve burada yaşarlar. Elbette bu ailenin başına gelebilecek belki de en kötü şeylerden birisi gelir ve bulundukları bu ülkede askerler bir devrim yapar. Bu devrim sonucunda ise ülkede ne kadar yabancı insanlar varsa hepsi idam edilecektir. Asıl olaylarda bu noktadan sonra başlar ve kesinlikle bu aile için hayat mücadelesi başlar. Artık bu noktadan sonra yakalanmadan bir şekilde hayatta kalmaya çalışacaklardır aksi takdirde asılacaklardır. Bakalım bu ailenin başından tam olarak ne tür tehlikeler geçecek ya da ailenin babası, eşini ve çocukları için doğru kararları verebilecek mi?

Detaylı Bilgi


Kaçış Yok izle filmi 2015 gerilim konulu bir film olarak dikkat çeken film izleyicilerden tam not almış ve puan olarak ise 7,9 imdb puanına sahip olan filmi sitemizde gerilim filmleri izleme kategorimizde izleyebilirsiniz...
Yorum Alanı