7.6
Toplamda 48 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Karayip Korsanları 1 Siyah inci’nin Laneti HD 1080P İzle
İMDb 8.0 720p
 • Ülke:
 • 2003
 • 11.692İZLENME

  37BEĞEN

  16BEĞENME

Karayip Korsanları 1 Siyah inci’nin Laneti HD 1080P İzle

-

Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

Karayip Korsanları 1 Siyah inci'nin Laneti Film Konusu


Karayip Korsanları 1 Siyah inci'nin Laneti , 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmen koltuğunda Gore Verbinski oturmakta. Her yaştan bireyin ilgisini çeken film oldukça başarılı bir çıkış yapmış ve IMDB puanı 8.1'i bulmuştur. ABD yapımı bu film Aksiyon, Macera kategorilerinde karşımıza çıkabileceği gibi oldukça da eğlencelidir.Filmde Korsan Jack Sparrow'un başından geçenler konu alınmıştır. Elizabeth 12 yaşında ve vali Swann'ın kızıdır. Bir deniz yolculuğu sırasında enkaz olarak kalmış bir gemiye rastlarlar. Enkazdan tek sağ çıkan Will'dir. Will'in boynunda bir madalyon vardır ve Elizabeth bu madalyonu alıp, saklar. Aradan yıllar geçer ve Elizabeth korsan Barbossa'nın tutsağı olur. Will ve çılgın kaptan Jack Sparrow Elizabeth'i kurtarmaya karar verirler. Ancak hiç ummadık bir olay olur ve Elizabeth'in yıllar önce sakladığı kolye siyah inciyi canlandırır ve lanet uyanır.

Detaylı Bilgi


Karayip Korsanları 1 Siyah inci'nin Laneti Türkçe dublaj izle, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmen koltuğunda Gore Verbinski oturmakta.

Blacksmith Will Turner sevdiceğini kurtarmak için denişik kaptan Jack Sparrow birlik olur ama sevdiceği bizim denişik kaptanın eski müttefiklerinden hadi bakam şimdi kim ölümsüz?
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Feride Karaca 19 Nisan 2020 15:57:34

  Çok güzel film, bayıldım.

 2. avatar
    ....... 12 Haziran 2020 23:55:00

  Baaaaa-yıııııll-dııııımm!!!!