6.7
Toplamda 9 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Kurtuluş Günü 2019 Filmi HD 1080p Full İzle
İMDb 0.0 720p
 • Ülke:
 • 2019
 • 3.332İZLENME

  6BEĞEN

  4BEĞENME

Kurtuluş Günü 2019 Filmi HD 1080p Full İzle

-

Kurtuluş Günü

Kurtuluş Günü Film Konusu


Kurtuluş Günü, İkinci dünya savaşını baş gösterdiği zamanı anlatan film anı şeklinde seyirci ile buluşmaktadır. O zamanı yaşayan ve olayların içinde bulunan bir kahramanın ağızından dökülen mücadele oldukça ilgi çekicidir. Kurtuluş günü filminin anlatım tarzı ve konusunun esrarengiz yapısı oldukça merak uyandırıcı yöndedir. 1944 yılını anlatan savaş filmi Alman savaş makinesini yok etmesi gereken ekibi anlatmaktadır. Gerçek hikayeden esinlenilerek sinemaya uyarlanan filmde paraşütle aşağı atmaya gönüllü olan bir askerin hikayesini aktarmaktadır. 2019 yapımı film her anı heyecanın ve aksiyonun olduğu karelerle dolu. Görevlerini yerine getirmek için ormanda farklı mücadelelere giren ekibin başarılı olup olmayacağı da filmde gizli. Her anı aksiyonla ve beklenmedik olaylarla dolu filmde istenilen düzeyi sağlayan yapıda yer almaktadır.

Detaylı Bilgi


Kurtuluş Günü Türkçe dublaj izle 2019, İkinci dünya savaşını baş gösterdiği zamanı anlatan film anı şeklinde seyirci ile buluşmaktadır.

2019 yapımı film her anı heyecanın ve aksiyonun olduğu karelerle dolu. Görevlerini yerine getirmek için ormanda farklı mücadelelere giren ekibin başarılı olup olmayacağı da filmde gizli.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ugur bozkurt 25 Nisan 2020 20:04:33

  bu filimde oldugu gibi bizde virüsü aynı uzaylıları cözdükleri gibi bizlerde canlıları çözüp kan deyerlerini ölcüp onları kullaana biliriz su virüsü temizleyelim