7.7
Toplamda 6 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Matrix 3 Revolutions 1080p HD Filmi FULL İzle
İMDb 6.7 720p
  • Ülke:
  • 2003
  • 2.371İZLENME

    4BEĞEN

    1BEĞENME

Matrix 3 Revolutions 1080p HD Filmi FULL İzle

-

The Matrix Revolutions

Matrix 3 Revolutions Film Konusu


Matrix 3 Revolutions Matrix serisinin son filmi olan bu Amerikan yapımı film 2003 yılında çekilmiştir. 150 milyon dolara çekilen bu son filmin hasılatı yaklaşık 437 milyon dolar kadardır. Lary and Andy Wachowski kardeşler filmin yönetmeliğini üstlenmiştir. Bilim Kurgu - Aksiyon tarzında olan filmin başrollerinde, Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss ve Laurence Fishburne oynamaktadır. Filmde, Neo bütün soruların cevaplarını bulmak için Mimar’a gitmesiyle beraber Matrix’in ne olduğu hakkında ki gerçeği öğrenir. Fakat diğer seçilmişlerden farkı bir şekilde kendi seçimini yapar. Bu farklı seçim yüzünden döngü bozulur yer altına yıllardır kazmakta olan makineler Zion’a girmesi ile savaş başlar. Artık her şeyi bilen Neo Makineler şehrine gider ve bir anlaşma önerir. Akabinde gelişen olaylar bütün insanlığın kaderini değiştirecektir. Don Davis’in bestesini yaptığı bu filmin IMBD puanı 6,7’dir.

Detaylı Bilgi


Matrix üçlemesinin son filmi olarak ekranlarda Matrix 3 Revolutions izle olarak yer alan film zion şehrini kurtararak filmin sonlanmasını getirmiştir.
Yorum Alanı