9.3
Toplamda 2 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Maymunlar Cehenneminde Savaş 1973 HD FULL izle
İMDb 5.5 720p
  • Ülke:
  • 1973
  • 1.904İZLENME

    0BEĞEN

    2BEĞENME

Maymunlar Cehenneminde Savaş 1973 HD FULL izle

-

Battle for the Planet of the Apes

Maymunlar Cehenneminde Savaş Film Konusu


Maymunlar Cehenneminde Savaş, 1973 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini yine J. Lee Thompson yapmıştır. ABD yapımı filmin IMDB puanı ise serinin diğer filmlerine göre oldukça düşük olup 5.5'tir. Aksiyon ve Bilim - Kurgu kategorilerinde karşımıza çıkan filmde insanlar ve maymunlar arasındaki savaş bitmemiştir. Bu iki ırkın savaşında nükleer silahlar kullanılmış ve Dünya enkaz altındaki bir ceset gibidir. Maymunlar ve insanlar kendi bölgelerini belirlerler ve buralarda yaşayıp kendi hakimiyetlerini kurarlar. Fakat hiç bir şey bitmiş değildir. İnsanlar ve maymunlar kendi sınırları dışına çıktıklarında birbirlerini farkederler. Bu da yeni bir savaşın ilk adımı olur. Taraflardan biri kesin galibiyet alana kadar bu savaş bitmeyecektir. Heyecanla ve ailece izleyebileceğiniz türden bir filmdir.

Detaylı Bilgi


Maymunlar Cehenneminde Savaş Türkçe dublaj full hd izle, 1973 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini yine J. Lee Thompson yapmıştır.

Maymunlar ve insanlar arasındaki savaştan 10 yıl sonra Sezar 2 ırkı tekrar birbirinden korumak için çaba göstermesi gerekecektir.
Yorum Alanı