7.4
Toplamda 31 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Mezarına Tüküreceğim 2 2014 Filmi HD 1080P İzle
İMDb 7.4 720p
  •  Süre: 93dk Dakika
  • Ülke:
  • 2013
  • 7.849İZLENME

    18BEĞEN

    13BEĞENME

Mezarına Tüküreceğim 2 2014 Filmi HD 1080P İzle

-

I Spit on Your Grave 2

Mezarına Tüküreceğim 2 Film Konusu


Katie isminde seksi ve kendini beğenen bir kız New York’ta yaşamaktadır. Model olma hayali ile her gün birilerinin kapısını çalar. Bir gün fotoğraf çekimi için kabul edilir. Bu çekimin modellik kariyerinde bir basamak olduğunu düşünerek kabul eder. Ancak bu kararı verdiği en kötü kararlardan biri olduğunu sonra anlayacaktır. Çekimden sonra evine döndüğünde, Georgy adında biri tarafından genç kadın bayıltılır. Gregory yalnız değildir ve ekibi ile birlikte kızı alıp bir kilere kapatır. Katie’ye orada her gün tecavüz, işkence ve şiddet uygularlar. Bir şekilde buradan kaçmayı başaran Katie, ruhsal olarak çökmüş bir haldedir ve yaşamak için hiçbir sebebi bulamaz. Tek bir sebep vardır. O da intikam.

Detaylı Bilgi


Gerilim ve korku dolu bir sinema şöleni için sizleri Mezarına Tüküreceğim 2 izle filmini izlemeye davet ediyoruz. 2014 yapımı filmin yönetmenliğini Steven R. Monroe üstlenmiştir...
Yorum Alanı