7.7
Toplamda 11 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Öldürme Arzusu 2018 Filmi HD 1080p Full İzle
İMDb 6.4 720p
  • Ülke:
  • 2018
  • 2.243İZLENME

    3BEĞEN

    2BEĞENME

Öldürme Arzusu 2018 Filmi HD 1080p Full İzle

-

Death Wish

Öldürme Arzusu Film Konusu


Öldürme Arzusu, Son derece başarılı bir hayata sahip olan cerrah Paul Kersey, sürekli olarak vurulmuş, bıçaklanmış ve ölümcül hastalıklara uğraşan insanlarla uğraşmaktadır. Çok stresli bir hayata sahip olması ailesine de zaman ayırmak istemektedir. Ailesini çok seven ve mutluluğu her zaman eve yansıtan birisidir. Öldürme arzusu filminde bir anda evine bir saldırı gerçekleşmesi ile olaylar başlar. Saldırı sonucunda eşini kaybeden doktor kızının da yaşam mücadelesini takip etmektedir. Komada olan kızı için beklemekten başka çaresi bulunmamaktadır. Fakat evine saldıranlardan intikam almak istemesi onu bir anda ölüm makinesi haline büründürür. Paul, mesleğini gücünü de kullanarak çok sayıda insanı öldürmeye başlar. Öldürdüğü kişiler evine saldıran ve eşini öldüren kişilerden oluşmaktadır.

Detaylı Bilgi


Öldürme arzusu filmi Türkçe dublaj full hd izle 2018 filminde bir anda evine bir saldırı gerçekleşmesi ile olaylar başlar.

Paul Kersey kendisini hayat kurtarmaya adamış denyimli bir cerrahtır, ailesine yapılan saldırının ardından kendi adalet arayışı başlar.
Yorum Alanı