8.8
Toplamda 11 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı 2011 Filmi 1080p HD izle
İMDb 6.0 720p
  • Ülke:
  • 2011
  • 6.079İZLENME

    8BEĞEN

    0BEĞENME

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı 2011 Filmi 1080p HD izle

-

Immortals

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı Film Konusu


Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı, orijinal adı ile Immortals , yönetmenliğini Tarsem Sigh Dhandwar’ın yaptığı, Mark Canton Ryan Kavanaugh ve Gianni Nunnari’nin yapımcılığını üstlendiği, Vlas Parlapanides ve Charley Parlapanides’in senaryosunu yazdığı, 2011 ‘de vizyona giren bir tarihi fantastik aksiyon filmidr. Bir Amerikan yapımı olan bu film, 75 milyon dolar bütçe ile çekilip gişeden tam 226 milyon dolar gelir elde etmiştir. Batman ve Superman film’in den hatırladığımız Henry Cavill filmin başrolünde yer alırken, Stephen Droff ve Luke Evans gibi kaliteli oyuncularda dikkat çekmektedir. Film bu kadar iyi bir hasılat elde etmesine karşın IMBD puanı 6,0’dır. Filmin konusu, Thesues Zeus tarafından Kral Hyperiona karşı savaşması için seçilmiştir. Fakat Thesues bir ölümlüdür.

Detaylı Bilgi


Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı Türkçe dublaj izle, orijinal adı ile Immortals , yönetmenliğini Tarsem Sigh Dhandwar’ın yaptığı filmdir.

İnsanlığı yok etmek isteyen tanrısal bir güce karşı seçilen sıradan bir adam.
Yorum Alanı