8.4
Toplamda 23 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Örümcek Adam Evden Uzakta 2019 Filmi HD 1080P izle
İMDb 8.0 720p
 • Ülke:
 • 2019
 • 4.197İZLENME

  17BEĞEN

  9BEĞENME

Örümcek Adam Evden Uzakta 2019 Filmi HD 1080P izle

-

Spider-Man: Far from Home

Örümcek-Adam: Evden Uzakta Film Konusu


Örümcek-Adam: Evden Uzakta, Marvel yapıtlarının filmleri her kesime hitap ederken kahramanların üstün performansı beğeniyi toplayan faktörlerdendir. Hayatlarının bir parçası olarak almaları da seçimlerin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir. İlk yayımlanmasının ardından çok beğeni toplayan Örümcek Adam filmleri her zaman dikkat çekmeyi bilmiştir. Konusu ve görevleri itibari ile de heyecanın kesilmemesi adeta seyirciyi koltuğa yapıştırıyor. Macera ve aksiyon dolu Örümcek Adam: Evden Uzakta ile tekrardan sinemalarda boy gösterdi. Fantastik yapımın bu serisinde efsane Peter Parker Avrupa gezisinde başına gelen olaylar zincirinde görevini yerine getirmek zorundadır. Harika yapıt harika etkileri ve yeni halleri ile çok sevildi. Fantastik filmlerin başarılı hikayeleri ve kötü karakterlere karşı mücadeleleri her daim yeni olayları beraberinde getirmektedir.

Detaylı Bilgi


Örümcek Adam Evden Uzakta Türkçe dublaj izle, Hayatlarının bir parçası olarak almaları da seçimlerin ne kadar doğru olduğunu göstermektedir.

Değişmiş olan dünyada Spider-Man yeni tehditleri engellemek için birşeyler yapmak zorundadır.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    asdasda 26 Ağustos 2020 13:48:49
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  filmin sonunda yani isimler okunurken spider ma nın ismini söylüyo 1 58 08 e alın