8.3
Toplamda 8 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Örümcek Adam Örümcek Evreninde 1080p HD İzle
İMDb 8.1 1080p
  • Ülke:
  • 2018
  • 1.528İZLENME

    15BEĞEN

    3BEĞENME

Örümcek Adam Örümcek Evreninde 1080p HD İzle

-

Spider-Man: Into the Spider-Verse

Örümcek Adam Örümcek Evreninde Film Konusu


Örümcek adamla ilgili filmlerin tamamı çok beğenilmiş ve izleyicinin hayranlıkla takip etmesine sebep olmuştur. Çoklu evrenden hep bahsedilmesi söz konusu olurken bu kez Spider-Man ile evrene yolculuk başlar. Polis olan bir baba ile zamanının büyük bir kısmını işlerine ayıran annenin oğlu Miles, lise okumaktadır. Fakat okula uyum konusunda sıkıntıları vardır. İlk ısırık ile örümcek adam olması ile her şey bambaşka hale bürünür. Örümcek adam örümcek evreninde filmi yeteneklerini ortaya koyan ve oldukça heyecan dolu anların yaşadığı film heyecanı beraberinde getirmektedir. Serüvenin beğenilen filmlerinden birisi olması ve kalitesi ile milyonları etkilemesi de başarının temelini göstermektedir. Keyifle izlenecek ve bilim kurgu dalında ün yapmış harika bir yapıt izleme kalitesi sunuyor.

Detaylı Bilgi


Örümcek Adam Örümcek Evreninde Türkçe dublaj izle 2018 versiyonunda çizgi animasyon olarak yer almış olan bu film İMDB 8.1 puan alarak sinemalarda yer almıştır.
Yorum Alanı