10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Savasçı 2014 Filmi 1080p Full İzle
İMDb 6.3 720p
  • Ülke:
  • 2014
  • 3.246İZLENME

    5BEĞEN

    2BEĞENME

Savasçı 2014 Filmi 1080p Full İzle

-

The Dead Lands

Savasçı 2014 Film Konusu


Savasçı, Yönetmenliğini Toa Fraser'ın yaptığı, senaryosunu Glenn Standring'in yazdığı Apocaliypto filmini anımsatan bir savaş filmidir. 6.3'lük IMDB puanına sahip olan filmin menşei Yeni Zelanda'dır. 2014 yılında vizyona giren filmde Maori şefi katledilir. Kabilesi ve babası ihanet sonucu katledilen kabile şefinin oğlu ise intikam peşine düşer. Babasının ve kabilesinin öcünü almak isteyen kahraman türlü mücadelelerle karşılaşır ve zorluklar içinde savaşmak zorunda kalır. Filmin kahramanı düşman kabileye karşı nasıl bir mücadele verecek ve zafer hangi tarafın olacak? Son Mohikan filmini de anımsatan bu savaş filmi izleyenlerin nefeslerini tutmalarına sebep olmaktadır. Dönemin şartlarını ve savaş yöntemlerini, inanç gereği yapılanları göz önüne seren bu film heyecanla izleyebileceğiniz ve mücadele duygusunu hissedebileceğiniz türden.

Detaylı Bilgi


Savasçı türkçe dublaj, Yönetmenliğini Toa Fraser'ın yaptığı, senaryosunu Glenn Standring'in yazdığı Apocaliypto filmini anımsatan bir savaş filmidir.

Maori şefinin genç oğlu kabilesine ihanet edilip katledikten sonra basının intikamını alıp kabilesine onur getirmek istiyor.
Yorum Alanı