9.2
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
The Informer 2019 HD 1080P Türkçe Dublaj İzle
İMDb 6.4 720p
  • Ülke:
  • 2019
  • 2.610İZLENME

    1BEĞEN

    2BEĞENME

The Informer 2019 HD 1080P Türkçe Dublaj İzle

-

The Informer

The Informer Film Konusu


The Informer, Aksiyon ve maceranın süreklilik arz ettiği filmde eski bir özel kuvvetler ajanı olan adamın hikayesini anlatmaktadır. Emekliye ayrılan ajan Pete Koslow her yönü ile başarılarla dolu görevleri bulunmaktadır. The Informer filminde yer alan ajan karasını koruyabilmek için girmiş olduğu mücadele sonrasında hapse girer. Hayatı tamamen değişen ve çıkmaza giden ajanın işi daha da zordur. Fakat normal hayatına dönüp güzel bir hayat sürebilmesi için FBI ajanı ile anlaşma yapar. Anlaşma ise çok güçlü bir yapıya sahip olan suç dünyası patronlarından General’i ok etmesi gerekmektedir. Özgür olabilmesi için bu zorlu görevi kabul etmek zorunda kalır. Olaylar zincirinde kendini büyük olayların içerisinde bulur. Özel yeteneklere ve muhteşem bir yapıya sahip olması olayların içinden çıkmasına yardım edecek mi? Her yönü ile başarılı yapıt sizlere muhteşem etkiyi sunmaktadır.

Detaylı Bilgi


The Informer izle Türkçe dublaj, Aksiyon ve maceranın süreklilik arz ettiği filmde eski bir özel kuvvetler ajanı olan adamın hikayesini anlatmaktadır.

Eski bir hükümlü olarak çalışan birisi çeteye sızmak için tekrardan suç işler yüksek güvenlikli hapishaneye kendisini attırır.

Filmi izleyenler bu filmleri de severek Bugün Aslında Dündü - Ateşten Kalbe Akıldan Dumana izlediler.
Yorum Alanı