5.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Trumbo 2015 Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD İzle
İMDb 7.9 720p
  •  Süre: 124dk Dakika
  • Ülke:
  • 2015
  • 1.175İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Trumbo 2015 Filmi Türkçe Dublaj 1080p HD İzle

-

Trumbo

Trumbo Film Konusu


Trumbo filmi 1940 yılında geçmektedir ve aynı şekilde ise bu dönemlerde çok büyük cadı avı başlamıştır. Elbette bu olayın sonucu ise pek olumlu bir şekilde sonuçlanmaz ve birçok yıldız isimlerin başı çoktan belaya girer. Bu cadı avının sonucunda ise birçok Hollywood yıldızının başında karabulutlar gezmeye başlamıştır bile. Bakalım Trumbo filmde olaylar tam olarak ne şekilde işlenecek ve izleyiciyi tam olarak neler beklemektedir? Öte yandan ise bu film 2015 yılında izleyicinin karşısına gelmiştir. Tüm bunların dışında ise hem biyografi hem de dramı barındırmaktadır bu film. Yönetmeni ise Jay Roach’dir ve ortalama olarak 2 saat kadar bir süre boyunca izleyicinin karşısına gelmektedir.

Detaylı Bilgi


Konu olarak incelediğimiz Trumbo izle filminde Dalton Trumbo'nun 1940 yıllarda Hollywood'da başarılı filmlerin senaristliğini yaparken sonradan kendisinin komünist olarak görülmesinden sonra başından geçen olaylar beyaz perdeye uyarlanmıştır...
Yorum Alanı