8.3
Toplamda 18 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
White Snake 2019 Filmi HD 1080p Full Film izle
İMDb 5.0 720p
  • 4.927İZLENME

    14BEĞEN

    1BEĞENME

White Snake 2019 Filmi HD 1080p Full Film izle

White Snake Film Konusu


Animasyon türünde olan bu film bir kız gözlerini tanımadığı bir evde açar nerede olduğunu anlamaya çalışır. Karşısına yaşlı bir kadın çıkar onunla bir süre konuşurlar. Elbette bunlar olurken bu kız çok fazla bir şey hatırlamamaktadır. Daha sonra evden dışarı çıkan kız tahta surlar ile çevrili bir yerdedir. Daha sonra ise orada bir adam ile tanışır ve onunla bir gezintiye çıkar. Ancak bu gezintide bir yılana istemeden de olsa zarar vermiştir. Aslında beyaz yılan lakabı olan bu kız, bir şekilde bu yılanlar adına çalışmaktadır ancak bazı gördüğü şeylerden dolayı güveni kalmamıştır. Bir şekilde de yılan avcısı ile birlikte vakit geçirmektedir ve bu süre zarfında elbette aralarında bir şekilde bir şeyler olmaya başlar.

Detaylı Bilgi


2019 Animasyon filmlerinin son filmi olarak sinemalarda yer alan White Snake 2019 izle filmi türkçe dil seslendirmesi ile HD film izleme kalitesi ile yer almaktadır...
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
  1. avatar
      :)) 25 Eylül 2020 15:25:18

    bunun ölümle bitmeyeceğini biliyodum çok güzel bir filmdi. Çok çocuklar için olduğunu söyliyemem ama güzel bir filmdi tavsiye ederim.