7.4
Toplamda 17 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
X Men 2 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle
İMDb 7.4 720p
 • Ülke:
 • 2003
 • 3.783İZLENME

  6BEĞEN

  2BEĞENME

X Men 2 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle

-

X2: X-Men United

X Men 2 Film Konusu


X Men 2 Türkçe dublaj, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni yine Bryan Singer'dır. Bu sefer ABD - Kanada ortak yapımıdır. İlk filmin yoğun ilgi görmesiyle yapılan serinin 2. filminin IMDB puanı ise 7.5'tir. Bilim - Kurgu, Aksiyon ve Fantastik kategorilerinde karşımıza çıkan filmde Styker kötülük adına her türlü kaosu yaratabilecek gücü toplamaya çalışmaktadır. Amacı insanların düzenini bozmak ve liderlik iç güdüsünü tatmin etmektir. Bu doğrultuda organize olan Styker'ı durdurabilecek tek grup ise Dr. Xavier'ın kurmuş olduğu, üstün mutasyon yaşamış ve özel güçlere sahip olan X-Men ekibidir. Bu ekip içerisinde yer alan ve yeri ayrı olan Wolverine ise geçmişini ve kim olduğunu bulmak için girdiği psikolojik geçiş evresindedir. Magneto, bu gruba her şeyiyle destek olmaya gönüllü bir vaziyettedir.

Detaylı Bilgi


X Men 2 Türkçe dublaj, 2003 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni yine Bryan Singer'dır. Bu sefer ABD - Kanada ortak yapımıdır.

Filmde Styker kendi kötülük düzenini kurmaya çalışmaktadır karşısında ise X Men ekibi mutasyona uğramış güçlerle mücadele etmektedir.
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Bahar çiçekleri 4 Ekim 2020 16:53:29

  Muhteşem bölümdü şimdi üçüncüyü izlemeye gidiyorum. Harika bir seri.