8.6
Toplamda 4 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
X-Men Geçmis Günler Gelecek Filmi HD 1080p İzle
İMDb 8.0 720p
  • Ülke:
  • 2014
  • 2.144İZLENME

    4BEĞEN

    1BEĞENME

X-Men Geçmis Günler Gelecek Filmi HD 1080p İzle

-

X-Men: Days of Future Past

X-Men Geçmis Günler Gelecek Film Konusu


X-Men: Geçmis Günler Gelecek 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini usta yönetmen Bryan Singer üstlenmiştir. 2014 yılına kadar vizyona giren tüm X-Men filmleri içinde en başarılı görülen film olup IMDB puanı 8.0'dır. Aksiyon, Blim - Kurgu ve Fantastik kategorilerinde karşımıza çıkan film ABD, İngiltere ve Kanada ortak yapımıdır. Filmde mutanların soyu tükenmek üzeredir. Zira Sentinel'ler tarafından öldürülmektedirler. Bundan dolayı zamanda yolculuk yapmak zorundalardır. Çünkü zamanın ilerisinde biğr kafes hayvanı gibi hapsedilmektedirler. Bu duruma engel olabilmek için Magneto ve Xavier düşman olmalarına rağmen güçlerini birleştirmeye karar verirler. Sentinel'in bu ıyam hareketini engellemek zorundadırlar. Wolverine kendi yaralarını onarma özelliğine sahip bir mutant olduğundan onun geçmişe gönderilmesini uygun görürler. Böylelikle oluşabilecek hasardan zarar görmeden kurtulabilecektir. Burada amaç deney sonrası üretilmiş olan Sentinel'in yapımına engel olmaktır.

Detaylı Bilgi


X-Men Geçmis Günler Gelecek izle, 2014 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini usta yönetmen Bryan Singer üstlenmiştir.

X-Men, geçmişi değiştirmek ve hem insanlar hem de mutantlar için mahkumiyetle sonuçlanan bir olayı önlemek için çaresiz bir çaba içinde Wolverine'i geçmişe gönderiyor.
Yorum Alanı