7.0
Toplamda 10 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yeşil Dev (Hulk) 2008 Filmi Full 1080P izle
İMDb 6.7 720p
  • Ülke:
  • 2008
  • 3.952İZLENME

    13BEĞEN

    5BEĞENME

Yeşil Dev (Hulk) 2008 Filmi Full 1080P izle

-

The Incredible Hulk

Yeşil Dev (Hulk) Film Konusu


2008 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni Louis Letterier'dır. 150 milyon dolarlık bütçe ile 264 milyon dolarlık hasılat elde eden film dünya çapında büyük kitlelerin ilgisini çekmeyi başaran bir Bilim - Kurgu, Gerilim filmi olmuştur. Bilim adamı Bruce Banner laboratuvarında deneysel çalışmalar yaparken kaza sonucu bir elementi ortaya çıkarır. Bu elemente maruz kalan Dr. Banner değişime uğrar ve büyük yeşil bir deve evrimleşir. Ancak bu mutasyon sadece sinirlendiği zamanlarda olmakta ve bunu kontrol altında tutmak ise mümkün değildir. Bu yeşil devin bir kahramana dönüştüğü filmde fantastik olaylar yaşanmaktadır. Her yaştan kitlenin beğenisini kazanan Yeşil Dev'in IMDB puanı ise sadece 5.7'de kalmıştır. Öyle ki Yenilmezler filminde bu dev canavara da yer verilmiştir.

Detaylı Bilgi


Yeşil Dev, 2008 yılında vizyona giren bu filmin yönetmeni Louis Letterier'dır. 150 milyon dolarlık bütçe ile 264 milyon dolarlık hasılat elde etmiştir.

Bilim adamı olan Bruce Banner öfkelendiği zaman kontrol dışı yeşil bir deve dönüşmektedir ve buna bir tedavi aramaktadır.
Yorum Alanı