Baba 3 1990 Filmi FULL HD 1080P İzle
Tüm Bilgiler
Baba 3 1990 Filmi FULL HD 1080P İzle 1990 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Baba 3 Film KonusuMuhteşem filmin son serisi heyecanı ve duygusal anları bir arada bulundurmaktadır. Kalitesini 3. Filme de aktarması ne denli beğenildiğini ve üst düzey olduğunu gösteriyor. Baba 3 filminin 162 dakika olması ne denli uzun ve doğru etkiyi sunduğunu göstermektedir. Birçok dalda ödüle layık görülen filmin son serisi ile de çok izlenmeyi başarmıştır. Çok büyük bir gelişim ve en büyük olmayı başaran mafya ailesi zirvededir. 60 yaşına gelen Michael artık mirasına sahip aramaktadır. Birçok olayın yaşanmasından sonra mafya işlerinden uzaklaşmaya karar verir. Suçlarla dolu hayattan kurtulmak için çaba göstermektedir. Tüm olayları bırakıp varisine emaneti teslim etme düşüncesini gerçekleştirmek isterken farklı olaylar ortaya çıkar. Biranda tekrardan olayların içinde olması ve düşmanları ile mücadele etmesi gerekir. Heyecanın, aksiyonun ve gerilimin hiç bitmediği muhteşem yapıt, aynı muhteşemlik ile son buluyor.Detaylı BilgiBaba 3 olarak sinemalarda 1990 yılında son film yayınlandıktan sonra veda eden serinin bu 3 filmi hd film izleme seçeneği ile sitemizde gerilim ve dram filmleri kategorisinde yer almaktadır.
 • 1990
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.2
 • 1.314
 • 0
Sıkı Dostlar 1990 Filmi FULL 1080p HD izle
Tüm Bilgiler
Sıkı Dostlar 1990 Filmi FULL 1080p HD izle 1990 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Sıkı Dostlar Film KonusuSıkı Dostlar Kaliteli oyuncu kadrosuna sahip olan filmde heyecanın yer aldığı ve dram dolu anların yaşandığı bölümler fazlaca bulunmaktadır. Henry Hill, Tommy De Vito ve Jimmy Conway üç Sıkı dostlar olarak bilinir. Hep birlikte soygun yapmaya karar veren 3 arkadaş ile birlikte gelenleri öldüren 2 arkadaş mafyada çok hızlı yükselişe başlarlar. Soygun esnasında herhangi bir kişiye zarar vermeyen Henry ise bu durumdan fazlaca rahatsızdır. İçini kemiren ve bir an önce çözüme kavuşturması gereken bu olay için adım atar. 1990 yapımı film 6 alanda Oscar’ aday gösterilmiştir. Başrol oyuncularından Joe Pesci en iyi yardımcı erkek oyuncu dalında ödüle layık görülmüştür. Filmin en önemli özelliği ise gerçekte yaşanan olaydan esinlenmesidir. Heyecanla ve merakla izlenecek kaliteli bir film.Detaylı BilgiSıkı Dostlar Türkçe Dublaj Full HD izle 8.7 İMDB puanı alan filmin yönetmenliğinde Martin Scorsese'in imzası bulunmaktadır.
 • 1990
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.7
 • 1.934
 • 0
Geleceğe Dönüş 3 HD FULL Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Geleceğe Dönüş 3 HD FULL Türkçe Dublaj İzle 1990 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Geleceğe Dönüş 3 Film KonusuGELECEĞE DÖNÜŞ 3: 1990 yılında çekilen Oscar adaylığı ve farklı dallarda bir çok ödüle sahip olan zaman yolculuğu film serisinin son filmidir. Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in yapmış olduğu fantastik, bilim -kurgu, macera ve komedi türündeki filmin ana karakterlerinden olan, Marty  McFly’ı M J.Fox, Dr. Emmett Brown’u Christopher Lloyd canlandırmaktadır. Filmde,1955’te yılında Dr. Brown zaman makinesine Marty’i bindirirken  yıldırım çarpması nedeniyle 1855’e gider. Marty bunu öğrenince 1955’teki Dr. Brown’dan yardım ister ve Doktor ona yardım eder. Marty 1855’te sıkışan Dr. Brown’u kurtarmak için 1855’e döner. Fakat zaman makinesi, Kızılderililer tarafından atılan ok yüzünden arızalandığı için vahşi batıda kalan Dr. Brown ve Marty kendi zamanlarına dönmek için çok ilginç bir yöntem kullanmak zorunda kalacaktır. Kült bir film serisi olan geleceğe dönüş film serisinin sonuncu olan bu filmin IMBD puanı 7.4'tür.Detaylı BilgiSerinin 3. ve son filminde profesör zincirleme gelişen olaylar ve bir rastlantı sonucu Vahşi Batı'ya gider ancak bir daha geri dönemez. 1855'den bir mektup alan Marty McFly, profesörün 1855'de yaşadığını görür ve bu sefer 1955'de yaşayan profesörden yardım istemek zorunda kalır.
 • 1990
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.4
 • 3.612
 • 0

1990 Filmleri izle

Efsanelerin sahneye çıktığı yılda komedi, aksiyon ve savaş filmlerinin üst düzeyde olması başarıyı da beraberinde getirmektedir. Evde tek başına filminin ilk serisinin çıktığı yılda komedi dalında eşsiz güzellikleri beraberinde getirmiştir. Her yaştan insanın izleyebileceği bu harika ötesi film beğeniler konusunda zirveye hızlı tırmandı. 1990 filmleri içerisinde özel bir yere sahip olması da verilen değerin açık göstergeleri arasında yer almaktadır. Genel itibari ile bakıldığında filmlerin kurguları ve senaryoları da oldukça başarılı performansa katkı sağlayan yönlerdendir. İçerikleri ve dönemin olguları da bir arada düşünülürse son derece doğru film yapılarını bulabilirsiniz. İzlerken hiçbir şekilde sıkılmayacağız düzeyi sağlaması da ayırdığınız zamana değecektir. Sinema dünyasına önemli eserlerin bırakıldığı bu yılda her açısı ile geleceğe açılan pencere gibi etkiler bir arada tutulmuştur.

Full HD 1990 Filmleri İzle

Sinemada izleyici ile buluşan her filmin değeri o dönemde anlaşıldığı gibi bu dönemde de anlaşılmıştır. Kısıtlı imkanlarla ortaya çıkan eserlerin de sinema dünyasına kattığı değerde üst seviyededir. 1990 filmleri yapım aşamalarında ve devam eden süreçlerde kaliteli yapının temelini atmıştır. Yüksek değerlere sahip puanlamalarda da adından söz ettirir olmaları da izlenmesi gerektiğinin göstergesidir. Bruce Willis gibi usta oyuncunun rol aldığı Zor Ölüm filminin 2. Serisi de yine bu yılda sinemada yankı bulmuştur. Aksiyonun ve heyecanın hiç bitmediği film halen büyük bir keyifle kendini izletiyor. Farklılıklarla dolu filmleri bu kategoride bulabilir ve büyük bir heyecanla izleyebilirsiniz.