Güzel ve Çirkin 1991 Filmi HD FULL 1080P izle
Tüm Bilgiler
Güzel ve Çirkin 1991 Filmi HD FULL 1080P izle 1991 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Güzel ve Çirkin Film KonusuGüzel ve Çirkin, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir. Film, Emma Watson ve Dan Stevens’ı bir araya getiren ve asırlar boyunca da her daim etkili bir masal olarak kabul edilen bir anlatıyı yeniden ortaya çıkarmaktadır. Güzel ve Çirkin, lanetlenmiş bir adamla güzel bir kadının yaşamış olduğu aşka müzikal esintilerle odaklanan bir film. Çizgi film versiyonundaki etkileşimi aynı şekilde aktarmayı çok iyi bilen bu yapım, anlatım biçimlerini de detaylı bir şekilde kontrol ettiğinden pastel tonlarını da ekrana iyi yansıtmasını başarmaktadır. Güzel ve Çirkin hem duygusal hem de içten bir sinema anlatısıdır.Detaylı BilgiGüzel ve Çirkin Türkçe dublaj izle 1991, Watl Disney’in remake denemeleri arasında ayakları sağlam basan işlerden birisi de Güzel ve Çirkin izle filmidir.Yakışıklı bir prens bir cadı tarafından lanetlenir ve kalan günlerini bir canavar olarak geçirmek zorundadır. Genç bir kadının sevgisini kazanır ve tekrardan insan olmaya başlar.
 • 1991
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.0
 • 5.449
 • 3
Kırmızı Fenerler Filmi HD 1080p FULL izle
Tüm Bilgiler
Kırmızı Fenerler Filmi HD 1080p FULL izle 1991 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Kırmızı Fenerler Film KonusuKırmızı Fenerler, Yeni Çin sinemasının çıkış yapmasını sağlayan yönetmenlerden birisi olan Yimou Zhang’ın çekmiş olduğu Kırmızı Fenerler izle, 1991 senesinde pek çok film festivalini de ödülle tamamlayan yapımlar arasında yer edinmektedir. Yönetmen gerek karakter betimleri, gerekse renk tonlamalarıyla kendisine özgün bir kadraj olduğunu bu filmde kanıtlamaktadır. Filmin konusu ise 19 yaşındaki genç bir kızın toprak sahibi olan 50 yaşındaki bir adamla evliliği üzerinedir. Ancak adamın 3 tane daha karısı vardır ve dev bir malikhaneye sahiptir. Bu üç kadının arasındaki çekişmeler üzerinden şekil alan yapım gerçekten de sahip olduğu temanın aktarımı açısından takdire şayan birçok etkileşimi de seyircisiyle paylaşmayı iyi başarmaktadır.Detaylı BilgiKırmızı Fenerler Türkçe dublaj full hd izle, 1991 senesinde pek çok film festivalini de ödülle tamamlayan yapımlar arasında yer edinmektedir.Çinde varlıklı bir lord ile genç bir kadın evlenir ama adamın 3 tane daha karısı vardır, genç kadın ile diğer kadınlar arasındaki çekişmeyi anlatan filmin imdb puanı 8,2dir.
 • 1991
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.2
 • 1.673
 • 0
Kuzuların Sessizliği 1080p Full HD İzle
Tüm Bilgiler
Kuzuların Sessizliği 1080p Full HD İzle 1991 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Kuzuların Sessizliği Film KonusuKuzuların Sessizliği, 1991 yılında vizyona giren, ABD yapımı bu filmin IMDB puanı 8.7’dir. Korku – Gerilim – Aksiyon  türündeki bu filmin baş rollerinde ise Anthony Hopkins ve Jodie Foster yer almaktadır. Psikopat ruhlu bir katilin kadınları kaçırıp, öldürmesi ve bunun ardında yatan sırrı öğrenmenin psikolojik yollarını konu alan film yayınlandığı tarihten bu yana milyonlarca kişinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Bu filmde özel ajan rolünde yer alan Jodie Foster, daha önce yakalanıp hücre hapsine mahkum edilen eski bir psikiyatr doktoru ile iş birliği yapar. Bu iş birliği dışarıdaki katilin psikolojik halini çözmeye yönelik bir ortaklıktır. Clarice, doktordan aldığı ip uçları ile psikopat katilin bir sonraki adımını tahmin etmeye çalışır. Filmi izlerken nefesinizi tutacağınız pek çok sahne ile karşılaşacaksınız.Detaylı BilgiKuzuların Sessizliği 1991 yılında vizyona giren imdb 8.7 puan alan başarılı filimlerden birisidir. Kuzuların Sessizliği Full HD izle Türkçe Dublaj...
 • 1991
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.7
 • 10.157
 • 1
Terminatör 2 Mahşer Günü HD FULL 1080p İzle
Tüm Bilgiler
Terminatör 2 Mahşer Günü HD FULL 1080p İzle 1991 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Terminatör 2 Mahşer Günü Film KonusuTERMİNATÖR 2 MAHŞER GÜNÜ 1991 yılında çekilen ve hala adından söz ettiren Terminatör serisinin 2. filmidir. Yönetmenliğini James Cameron’nun yapmış olduğu bir bilim kurgu ve aksiyon filmidir. Soundtrack'ini Brad Fiedel’in yaptığı filmin ana karakterlerinden olan Terminatör’ü Arnold Schwarzeneger, John Connor’u Edward Furlong, Sarah Connor’ı Linda Hamilton canlandırmaktadır. ilk filmde, Sarah Connor’a suikast görevinde başarı sağlayamayan Skynet robotları T-800 yerine, T-1000 robotunu geliştirirler. Bu robot diğerine göre daha ölümcül olmakla beraber sıvı metale dönüşebilen geliştirilmiş bir sibernetik organizmadı ve Skynet robotları bu ölüm makinesini geçmişe göndererek Sarah Connor’un oğlu John Connor’ı öldürmeye programlarlar. Fakat buna karşın direniş T-800’ü yeniden programlar ve John’u kurtarmak için geçmişe gönderir. Bu iki robotun akıl almaz savaşı İnsanoğlunun kaderini belirleyecektir. Bir Amerikan yapıtı olan Terminatör 2 Mahşer Günü’nün IMBD puanı 8.5’tir.
 • 1991
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 20.026
 • 2

1991 Filmleri izle

Bir filmin kalitesini belirleyen birçok farklı özellik olsa da başrol oyuncuları her zaman gözde olmuştur. Oyunculukları ile ön plana çıkmaları da filme verilen değeri artıran durumlardandır. 1991 filmleri bu alanda oldukça iyi etkileşim vermektedir. Ayrıca usta oyunculukların ortaya çıktığı döneme denk gelmesi de ne denli bir üst düzeyin oluştuğu gösterir niteliktedir. Kuzuların Sessizliği gibi harika bir filmin bu yılda çıkması oldukça özel yıl olduğunu gösteriyor. 8.6 İMDB puanına sahip olan filmin her anında başarının kokusunu alabilirsiniz. Ayrıca birçok dalda ödüle layık görülmesi de başarının derecesini simgeler niteliktedir. Yine aynı yılda Terminatör filminin 2. Serisi de izleyicileri mest ediyor. Harika eserlere sahip olan yılda Güzel ve Çirkin, Tanrının Zırhı 2 Kondor Operasyonu, Robin Hood: Hırsızlar Prensi gibi eserlerde sinemada izleyiciyi etkilemiştir.

Full HD 1991 Filmleri izle

Böylesi eserlerin 1991 filmleri arasında yer alması bu yılda ki güzellikleri beraberinde getirmektedir. Özel tasarımlara ve kaliteli kadrolara sahip olan filmlerde kendinize dair birçok etkiyi bulabilirsiniz. Hem görüntü kalitesinin mükemmelliği hem de Türkçe dublaj hali ile beklentileri fazlası ile karşılayacak düzeyi yakalamaktadır. Her zaman doğru kadro yapısı ve en iyi oyuncu seçimleri ile zirveyi hak etmeleri izlenme oranında ki yüksek rakamların temsili niteliğindedir. Komedi, dram ve aksiyon filmleri içerisinde hem size hem de ailenize uygun seçenekleri görebilirsiniz. Sinema izlemenin keyfini doyasıya yaşayarak harika zaman geçirmeniz mümkün kılınacaktır.