Bugün Aslında Dündü 1993 Filmi HD 1080p İzle
Tüm Bilgiler
Bugün Aslında Dündü 1993 Filmi HD 1080p İzle 1993 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Bugün Aslında Dündü Film KonusuBugün Aslında Dündü, Komedyen Bill Murray’ın en kaliteli işlerinden birisi olarak kabul edilir Bugün Aslında Dündü. Bir televizyon programcısının gitmiş olduğu kasabada her gün aynı günü yaşadığı, sürekli aynı ana döndüğü bir zaman dilimine hapsoluşunu anlatan film, bu konuda dönemin en iyisi olmayı başarmıştır. Özellikle 90’lı yılların en nitelikli komedileri arasında da yer edinen film, Murray’ın oyunculuğunun yanı sıra, olaylar döngüsü açısından da etkili bir şekilde eğlenceye odaklanmaktadır. Bu işleyişi göz önüne aldığımızda da filmi hem kendiniz, hem de çocuklarınız ya da sevdiklerinizle doyasıya bir şekilde izleyeceğiniz bir konumdadır. Bu sebepten de nostaljiye doymak istiyorsanız bu zaman dilimine hapsolan kahramanı muhakkak izlemelisiniz.Detaylı BilgiBugün Aslında Dündü Türkçe dublaj full hd izle 1993, Komedyen Bill Murray’ın en kaliteli işlerinden birisi olarak kabul edilir Bugün Aslında Dündü.Özellikle 90’lı yılların en nitelikli komedileri arasında da yer edinen film, Murray’ın oyunculuğunun yanı sıra, olaylar döngüsü açısından da etkili bir şekilde eğlenceye odaklanmaktadır.
 • 1993
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.0
 • 2.458
 • 0
Babam İçin 1993 Filmi HD 1080P İzle
Tüm Bilgiler
Babam İçin 1993 Filmi HD 1080P İzle 1993 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Babam İçin Film KonusuBabam İçin, Yönetmen Jim Sheridan’ın 1993 senesinde çekmiş olduğu ve biyografik izler taşıdığı filmi Babam İçin izle, pek çok açıdan övgü dolu yorumlar almıştır. Film hiç ilgisi olmayan bir olaydan dolayı sorumlu tutulan bir adamın yaşadıklarına odaklanmaktadır. Basit kaygıları olan saf İrlandalı genç Gerry Conlon, 70’li yıllarda Londra’ya gelir. Kendisini hayatın akışına kaptırmaya başlayan genç İrlandalı burada bir işgal evinde serbest hayat yaşayan gençlerle takılmaya başlar. Bir polis baskınında ise hiç ilgisi olmadığı 1974 Gyilford bombalamasından sorumlu tutulan bu gencin başına gelen olaylar o dönemin İngiltere’sine tarihi açıdan bir bakış atmak isteyenler açısından iyi bir anlatıyla karşınıza çıkacaktır. Filmin başrolünde Oscar ödüllü Daniel Day Lewis var.Detaylı BilgiBabam İçin Full hd Türkçe dublaj izle 1993, Yönetmen Jim Sheridan’ın 1993 senesinde çekmiş olduğu ve biyografik izler taşıdığı film.IRA bombardımanına karşı çıkan adam babasıyla birlikte tutuklanır ve İngiliz bir avukat babasını ve adamı kurtarmaya çalışır.
 • 1993
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 1.482
 • 0
Jurassic Park 1 Filmi Full HD 1080P İzle
Tüm Bilgiler
Jurassic Park 1 Filmi Full HD 1080P İzle 1993 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Jurassic Park Film KonusuJurassic Park 1993 yılında vizyona giren bu film oldukça ilgi görmüştür. Soyu tükenen bir canlı türü olan dinazorların yeniden hayat bulmasını konu alan filmin IMDB puanı ise 8.1'dir. Yönetmenliğini pek çok başarılı filme imza atmış olan Stephen Spielberg yapmıştır. ABD yapımı olan filmde fosilleşmiş bir sinekte dinazorlara ait DNA içerikli kan bulunur. Bu küçük ayrıntıdan yola çıkan bilim adamları yeniden dinazorları hayata geçirecek çalışmalar yaparlar. DNA örneğinden dinazor üretmeyi başarırlar ve ziyaretçilere açık bir dinazor çiftliği kurarlar. Fakat akıllarına gelmeyen bir şey olur ve dinazorların embriyo halinde olanlarını çalmak isteyen biri ortaya çıkar. Bu kişi parkın güvenliğini sağlayan tüm sistemleri kapatır ve dinazorların tehlikeli bir şekilde kafeslerinden ve parktan çıkmalarına sebep olur.Detaylı BilgiJurassic Park Türkçe dublaj full hd izle. 1993 yılında vizyona giren bu film oldukça ilgi görmüştür ve imdb puanı 8.1 dir...Sivrisinek fosilinde dinazorlara ait dna örnekleri bulunmasıyla başlayan araştırma sonuç vermiş dinazorlar yeniden yeryüzünde dolaşmaya başlamıştır.
 • 1993
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 14.008
 • 1
Schindler’in Listesi Filmi HD 1080p İzle
Tüm Bilgiler
Schindler’in Listesi Filmi HD 1080p İzle 1993 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Schindler'in Listesi Film KonusuSchindler'in Listesi Tarihi biyografi tadında olan bu savaş filminin yönetmeni  Steven Spielberg’tür. 8.9 IMDB puanına sahip olan film ABD yapımıdır. 1993 yılında vizyona giren etkileyici yapıtın konusu ise çok dramatik. Gerçek hayat hikayesinden esinlenerek yapılan filmin ana karakteri olan Oscar Schindler, iş adamı olup anı zamanda Nazi Partisi’ne de üyedir. Savaş yanlısı bu adam Polonya’da bir fabrika kurar ve burada Yahudi içliler çalıştırılır. Bu sayede pek çok Yahudi’nin hayatı istemsiz kurtulmuş olur. Hem dramatik hem de tarihi yönü olan bu film izleyicisine duygu dolu anlar yaşatmakla kalmayıp, dönemin yaşam koşullarıyla ilgili de bilgilendirmektedir. Hikayenin gerçekten yaşanmış olması ise filmin en etkileyici yönüdür.Detaylı BilgiSchindler'in Listesi Türkçe Dublaj izle Full HD yönetmenliğini Steven Spielberg’tü üstlendiği filin baş rolünde Liam Neeson yer almaktadır.
 • 1993
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.9
 • 11.262
 • 4

1993 Filmleri izle

Romantizm, komedi, dram, savaş ve aksiyon filmlerinin fazlaca çıktığı 1993 yılı istenilen düzeyden fazlasını ortaya koymuştur. Temel konuların dışına çıkarak daha iyi verim alınma çabaları da karşılığını bulmuştur. 1993 filmleri konu ve gelişim açısından da etkisini uzun yıllar sürdürmüştür. Özellikle de hayran kitlesini oldukça yukarıda tutan filmler bu dönemde sinemaya aktarılmıştır. Jurassic Park gibi efsaneleşen filmin ilki yine bu yılda çok beğenilmiş ve defalarca izlenmiştir. Heyecanın hiç bitmediği filmde beklendiler de oldukça fazla düzeydedir. Bu beklentilere de tam karşılık verilmiştir. Görüntü kalitesinin o dönemlerde ki çekimleri ile bu dönemde ki çekimleri arasında ki farkı ortadan kaldıracak çalışmalarla yeni yapı ortaya çıkmıştır. Yüksek çözünürlüğe sahip filmleri tekrar izlemek oldukça keyifli olacaktır. Defalarca televizyonda yayınlansa da heyecanını kaybetmeyen filmler arasında olmayı bilmiştir.

Full HD 1993 Filmleri izle

Bakış açısı ve daha iyi sonuç elde edebilmeyi bir arada bulunduran filmlerin başarıları da bağlantılı şekilde ilerlemektedir. Bu açıdan bakıldığı zaman sizlere hazırladığımız 1993 filmleri kategorisi harika filmleri ile sizleri bekliyor. Kalitesinden ödün vermeyen filmlerin yeni düzenleri ile izlemekte daha iyi olacaktır. Site alt yapımızda ki sağlamlığın etkisini filmlere başlamanız ile birlikte görebilirsiniz. Sorunsuz film izleme keyfini sizlere sağlayarak hizmet anlayışımızı hızlı şekilde geliştirmekteyiz. Her kategoriye uygun şekilde hazırlanan filmlerimizde beklenen düzeyi karşılamak ve üst düzey etkiyi sunmak önceliklerimiz arasındadır. Geri bildirimlere hızlı çözümler sunarak oluşabilecek sorunları da ortadan kaldırmaktayız.