1997 Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Titanik 1997 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Titanik 1997 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle 1997 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Titanik Film KonusuTitanik, dönemin en ses getiren yapımlarından biridir. Dram, gerilim ve romantik türündeki bu film Amerikan yapımı olma özelliği taşımaktadır. Dünyanın asla unutamadığı felaketlerinden biri anlatılan filmin yönetmenlik koltuğunda James Cameron oturmaktadır. Dünyanın en büyük gemisi sonunda yapılmıştır. Titanik ismi verilen gemi ilk seferine çıkmak için limanda beklemektedir. Öyle yolculardan biri bu gemiyi tanrı bile batıramaz diyerek gemiye biner ve gemi severe başlar. Fakir ama gururlu genç Jack ile zengin Rose arasında ciddi bir yakınlaşma başlar. İkili birbirine aşık olur. Fakat ummadıkları bir durum ortaya çıkacaktır. Gemi hızla buz dağına doğru gitmektedir. Sonunda korkulan ve dünyanın en büyük gemisi buzdağına çarpar. Saatler içerisinde batan gemide, binlerce yolcu ölür.
 • 1997
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.4
 • 8.725
 • 11
Cennetin çocukları 1997 Filmi HD 1080P FULL İzle
Tüm Bilgiler
Cennetin çocukları 1997 Filmi HD 1080P FULL İzle 1997 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Cennetin çocukları Film KonusuCennetin çocukları, İran sinemasının mihenk taşlarından birisi olarak kabul edilen Mecid Mecidi. Kendisine uluslararası alanda başarı ve tanınmışlık getiren filmi Cennetin Çocukları izle ile iki kardeşin birbirine olan bağımlılığını aktarmaktadır. 1999 senesinde vizyonla buluşan film, yoksul bir ailenin iki kardeşinin bir çift ayakkabıyı paylaşmasını konu edinmektedir, Film son 30 dakikadaki sekansından tutup da ortaya çıkan işin naifliğine dek pek çok açıdan izlenilirliği yüksek bir yapım olmaktadır. Mecidi sinemasını keşfe çıkmak ve bu anlatılardan en iyisine tanıklık etmek adına da bulunmaz bir nimet olarak da kabul edilebilir. Bu sebepten Oscar başta olmak üzere pek çok ödül alan bu yapımı mutlaka denemelisiniz.Detaylı BilgiCennetin çocukları Türkçe dublaj full hd izle 1997, İran sinemasının mihenk taşlarından birisi olarak kabul edilen Mecid Mecidi. Kız kardeşinin ayakkabılarının kaybolmasından sonra ayakkabıları arayan abi bulamaz daha sonrasında ise yeni bir çift ayakkabı almak için maceraya atılır.
 • 1997
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.3
 • 3.683
 • 0
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya 1080p Filmi FULL HD İzle
Tüm Bilgiler
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya 1080p Filmi FULL HD İzle 1997 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Jurassic Park 2 Kayıp Dünya Film KonusuJurassic Park 2 Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır. 1997 yılında vizyona giren bu filmin yönetmenliğini yine Stephen Spielberg yapmıştır. IMDB puanı 6.5 olan film ABD yapımıdır ve Fantastik - Macera kategorilerinde karşımıza çıkar. İlk filmde yaşanan tüm olayların üzerinden uzun zaman geçmiş ve dinazorların tamamen yok edildiği düşünülmüştür. Jurassic Park'ın B kısmına araştırma yapmak için giden ekip aslında durumun hiç de sanıldığı gibi olmadığını anlar. Dinazorlar tamamen yok edilmemiştir ve ekip bunu ortaya çıkarır. Ancak çok daha büyük bir sorun vardır. Burada herkesten habersiz yaşam süren dinazorlar daha da vahşi hayvanlara dönüşmüşlerdir. Savaş kaçınılmaz olup, bu bölgeden çıkış ise neredeyse imkansızdır.Detaylı BilgiJurassic Park 2 - Kayıp Dünya, Serinin 2. filmi olan Jurassic Park 2 - Kayıp Dünya, 1993 yılında çıkan ilk filmin devamı niteliğini taşımaktadır.Birinde filmde yaşananlardan sonra dinazorların 2 defa yer yüzünden silindiği sanılmaktadır parkın B kısmına araştırma yapmaya giden ekip aslında durumun böyle olmadığını görür vahşileşen dinazorlarla bir savaş kaçınılmazdır.
 • 1997
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 6.5
 • 9.253
 • 0
Hayat Güzeldir 2007 HD FULL 1080P izle
Tüm Bilgiler
Hayat Güzeldir 2007 HD FULL 1080P izle 1997 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Hayat Güzeldir Film KonusuHayat Güzeldir 1997 yılında vizyona giren bu film 8.6 IMDB puanına sahiptir. Dram ve Tarih kategorilerinde karşımıza çıkabilecek olan bu film izleyicisini oldukça duygulandırmaktadır. Kendi halinde Yahudi bir kitapçı olan Guido  İtalya’da yaşamaktadır. Burada bir kadına aşık olur ve çeşitli kurlar yaparak onu kendine aşık eder ve evlenirler. Bir erkek çocuk sahibi olurlar ve ta ki Almanlar İtalya’yı istila edene kadar mutlu bir hayatları olur. Toplama kampında esir düşen Guido ne yazık ki kargaşa sırasında eşinden ayrı düşer. Oğlu ile kampa gitmek zorunda kalır ve bu saatten sonra seyirciyi etkileyen en dramatik sahneler yaşanır. İzlerken gözyaşı dökebileceğiniz türden duygusal bir film olan Hayat Güzeldir izleyicisinden tam not almayı başarmıştır.Detaylı BilgiHayat Güzeldir Türkçe Dublaj Full HD izle Dramatik ve Tarih konulu bir film olan filmde oldukça duygulu sahneleri ile ön plana çıkmaktadır.
 • 1997
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.6
 • 2.793
 • 0
Can Dostum 1997 Filmi 1080p FULL HD İzle
Tüm Bilgiler
Can Dostum 1997 Filmi 1080p FULL HD İzle 1997 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Can Dostum Film KonusuCan Dostum 1991 yılında vizyona giren  filmin IMDB puanı 8.5’dir. Olivier Nakache ve Eric Toledano’nun ortaklaşa yönettiği bu filmin konusu ise oldukça duygusaldır. Zengin bir iş adamı geçirdiği kazadan sonra felç olur ve bir yardımcıya ihtiyaç duyar.  O sıralarda henüz hapishaneden yeni çıkmış olan Driss ise iş aramaktadır. Hasta iş adamı Driss’i yatılı olarak ona bakması için evine alır. Artık ikisi içinde hayat çok farklıdır. Aristokrat olan bu zengin adam ile Driss’in böyle bir kaza vesilesi ile tanışması ve birlikte yaşamaya başlaması aralarında enteresan bir bağ oluşturur. İzleyicisini duygulandıran pek çok sahnenin yer aldığı bu film görülmeye değerdir. Ailece izlenebilecek samimi bir içeriğe sahiptir.Detaylı BilgiCan Dostum türkçe dublaj izle filmi dram ve oldukça duygusal bir film olarak izleyenlerin üzerinde büyük bir etki yaratan eşsiz bir sinema deneyimi olarak sizlere sunuyoruz.
 • 1997
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 4.800
 • 1
Prenses Mononoke Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Prenses Mononoke Türkçe Dublaj İzle 1997 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Prenses Mononoke Film KonusuPrenses Mononoke Yönetmenliğini Hayao Miyazaki’nin üstlendiği, dram animasyon kategorisindeki bu film Japon yapımı olup Ashitaka’nın yaşadığı maceraları konu almaktadır. Mutlu bir hayat sürerken Orman Tanrısı’nın tavizsiz davranışları ve yaptığı kötülüğün farkına varan Ashitaka, bir kız çocuğunu kurtarmak ister. Sınırsız bir kudret sahibi olan ve neredeyse her yeri yıkan Orman Tanrısı ise bu durumdan dolayı Ashitaka’yı lanetleyerek engellemeye kalkar. Bu lanetin kalkmasının tek yolu ise Orman Ruhu’nun bulunmasından geçmektedir. Bu varlığı bulmak için yola çıkan Ashitaka zorlu mücadeleler verecek ve bu uğurda savaşırken kendisi yüzünden pek çok insan zarar görecektir. Asıl konusunun ormanı koruyan doğa üstü varlıklarla ve orman kaynaklarını kötü tüketen insanlar olan Prenses Mononoke 1997 yılında gösterime girmiştir.Detaylı BilgiPrenses Mononoke (veya Mononoke-hime) adlı film güzel bir Japon animesidir. Eğer filmi kesintisiz izlemek istiyorsanız, sitemizdeki avantajlardan faydalanabilirsiniz. Türkçe dublaj olarak sitemizde yer alan film 1997 çekilmiştir. IMDB'den yüksek puan alan film var olan en iyi anime filmleri arasındadır. HD keyfiyle sitemizde izleyebilirsiniz.Bu filmi izleyenler aynı zamanda bunları da Coco - Moana izlediler.
 • 1997
 • Japan
 • 720p
 • IMDb 8.4
 • 3.404
 • 2

1997 Filmleri İzle

2000li yıllara yaklaşırken sinema dünyasında halen konuşulan muhteşem filmlerin yılı 1997 her kategoriden alanları ile izleyiciyi mest etmiştir. Komediden aksiyona birçok dalda filmlerin yayınlandığı yıl özellikleri bakımından da farklılık sunuyor. 1997 filmleri yeniliklerle ve yeni denemelerle dolu bölümlere sahip. Konuları itibari ile sağlam senaryoların çıktığı dönem izleyiciyi etkilemeyi de başarmıştır. İtalyan yapımı Hayat Güzeldir filmi de çok beğeni toplayan filmlerden bir tanesidir. Komedi tarzında ki film ikinci dünya savaşında ki olayları anlatması ve komedi içeriğinde duygusal anları da barındırmaktadır. Sinemanın harika etkilerini görebilmeye de ekstra katkılar sunması yapılan işin değerini ortaya koymuştur.

Full HD 1997 Filmleri İzle

Sizi 20 sene önceye götürecek filmleri bulacağınız kategorimizde en iyi filmleri seçebilirsiniz. Doğru aktarım ve iyileştirilmiş görüntü kalitesi ile bekleneni fazlası ile karşılamaktadır. Ayrıca HD Türkçe Dublaj ile izleyiciyi rahat izleme modunu beraberinde getiriyor. Tüm dünyayı kasıp kavuran ve her zaman zirvede olan film de yine 1997 filmleri arasında yerini alıyor. Herkes tarafından izlenen film konusu ve oyuncuları itibari ile de zirvede yer alıyor. Böylesine bir filmin hangisi olduğunu merak ediyorsunuz elbette. Her yönü ile değerleri aktaran film Titanik aradan geçen yıllara rağmen izlenmeye devam ediyor. Kaliteli kadrosu ve gerçek hikayeden esinlenen filmin her anı da heyecan verici niteliktedir. İzlenme rekorları kıran ve televizyonda da oldukça geniş izleyici sayısına ulaşan filmin her sahnesi izleyiciler tarafından ezberlendi. Çığır aşan nitelikteki filmleri kategorimizde yer alan bölümden bulup büyük bir keyifle izleyebilirsiniz.