2000 Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Görevimiz Tehlike 2 Filmi HD FULL 1080P İzle
Tüm Bilgiler
Görevimiz Tehlike 2 Filmi HD FULL 1080P İzle 2000 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Görevimiz Tehlike 2 Film Konusuİlk seride Ethan Hunt üzerine oynanmış olan bir tuzak yüzünden kendisini için mücadele verdiğini izlemiştik. Bu seride ise çok tehlikeli bir virüsün peşine düşmüş olan bir adamı durdurmak için onun peşine düşer. Virüsü ele geçirmek isteyen adamda bir ajandır ve bu virüsü alarak başka birini satacaktır. Doğal olarak bu satıştan da çok büyük paralar kaldıracaktır. Asıl olaylarda bu noktadan sonra başlar ve Ethan, bu adamın virüse ve amacına ulaşamaması için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Öte yandan ise virüse ulaşmak isteyen bu ajanda Ethan’ın eski sevgilisi olmuş olan Nyah’ı ortaya koyacaktır. Bu noktadan sonra ise olaylarda gelişmeye başlar. Bakalım Ethan, bu görevinde başarılı olabilecek mi?Detaylı BilgiSerinin ikinci filmi olarak 2000 yılında vizyonda yer alan ve nefes kesen sahneleri ile izleyenleri mest eden Görevimiz Tehlike 2 izle filmi HD kalitesi ile aksiyon filmleri kategorimizde yer almaktadır...
 • 2000
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.8
 • 1.377
 • 0
Akıl Defteri 2000 Filmi HD 1080p Full İzle
Tüm Bilgiler
Akıl Defteri 2000 Filmi HD 1080p Full İzle 2000 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Akıl Defteri Film KonusuAksiyonun üst seviyelerde olduğu filmde karısına tecavüz edilip öldürülmesi üzerine intikam almaya karar veren Leonard, katilleri bulmak için her şeyi yapmaktadır. 2001 yılında vizyona giren film ABD yapımı olup, gerilim kategorisinde oldukça beğenilmiştir. Cinayet ile ilgili hiçbir izin olmaması işleri daha da zorlaştırır. Sara nöbetleri geçiren Leonard bu esnada hafıza kaybı da yaşamaktadır. Hafıza kaybının kısa süreli olmasından dolayı 15 – 20 dakika önce yaşananları hatırlamamaktadır. Böyle bir durum ile karşılaşmasından dolayı da oldukça zor durumlar ile karşılaşmaktadır. Akıl defteri filmi heyecanın hiç bitmediği ve sürükleyiciliği ile dikkat çekiyor. Başrol de Guy Pearce yer alırken yönetmen koltuğunda ise Christopher Nolan gibi tecrübeli isim yer alıyor. Yayınladığı günden itibaren çok sayıda izleyici tarafından beğenilerek izlenen film 113 dakikadır.Detaylı BilgiAkıl Defteri Türkçe Dublaj, karısına tecavüz edilip öldürülmesi üzerine intikam almaya karar veren Leonard, katilleri bulmak için her şeyi yapmaktadır. Hem sara nöbetleri hemde geçici hafıza kaybı yaşamaktadır birde cinayette hiç bir delinin olmaması işleri iyice zorlaştırmaktadır.Filmi izleyenler bunları da Gece Hayvanları - Prestij izledi.
 • 2000
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 2.018
 • 0
Gladyatör 2000 Filmi FULL HD 1080p Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Gladyatör 2000 Filmi FULL HD 1080p Türkçe Dublaj İzle 2000 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Gladyatör Film KonusuGladyatör 2000 yılında çekilen, yönetmenliğini Ridley Scott’ın üstlendiği bir Amerikan filmidir. Russel Crowe , Jaoquin Phoenix ve Oliver Reed gibi oyuncular dikkat çekmektedir. Film 5 dalda ayrı ödül almakla beraber  73. Akademi Ödüllerinden, En iyi Film Ödülü’nü kazanmıştır. Filmin ilginç tarafı çekimler sırasında hayatını kaybeden Oliver Reed ‘in geriye kalan eksik planları görsel efektlerle tamamlanmıştır. Film 103 milyon dolar bütçe ile iyi bir gişe hasılatı elde etmiş ve tam tamına 457 milyon dolar gelir sağlamıştır. Filmde,  General Maximus’un Roma İmparatorluğu içersinde rütbe rütbe yükselmesini içerleyen tahtın namzeti Commodus ile arasında ki mücadeleyi anlatıyor. IMBD puanı 8,5’ tir.Detaylı BilgiGladyatör Filmi full hd Türkçe dublaj izle, 2000 yılında çekilen, yönetmenliğini Ridley Scott’ın üstlendiği bir Amerikan filmidir. Filmin ilginç tarafı çekimler sırasında hayatını kaybeden Oliver Reed ‘in geriye kalan eksik planları görsel efektlerle tamamlanmıştır.
 • 2000
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 14.095
 • 4
X Men 1 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
X Men 1 HD FULL 1080P Türkçe Dublaj İzle 2000 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
X Men 1 Film KonusuX Men 1 filmi 2000 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapmıştır. IMDB puanı 7.4 olan bu film sinema eleştirmenleri tarafından oldukça başarılı bir çalışma olarak görüldü. ABD yapımı filme Fantastik, Bilim - Kurgu ve Gerilim kategorilerinde rastlamak mümkün. Filmde Prof. Xavier yetenekli insanları bir çatı altında toplar. Bu yetenekler sıradan değillerdir. Kendi iradeleri dışından mutasyona uğratılmış olarak yetenek kazanan bu insanların bir araya getirilmesinin ise bir amacı vardır. Dünyada kötülük adına mutasyona uğratılıp üretilen mutantları alt etmektir. X-Men grubu olarak adlandırılan ekip aynı zamanda basının karalama politikalarına karşı da mücadele vereceklerdir. Kötülüğe karşı kurulan bu mücadele ekibini ne gibi zorluklar bekliyor sorusu ise izleyicide merak uyandırmaktadır.Detaylı BilgiX Men Full HD Türkçe dublaj izle, 2000 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Bryan Singer yapmıştır. IMDB puanı 7.4'dür. Üstün yetenekli insanların bir araya toplanıp kötülükle mücadele edilmesi için çalışırlar ama aynı zamanda basında karalama kampanyasıda başlatılmıştır.
 • 2000
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.4
 • 5.299
 • 0

2000 Filmleri İzle

2000 filmleri kesinlikle bir dönüm noktası olduğu söyleyebiliriz sinema sektörü için. Bu tarihten sonraki yıllarda sinema sektörü oldukça fazla bir şekilde gelişmeye başlamıştır. Aradan geçen 20 yılda gerçek anlamda birçok kaliteli ve hâlâ günümüzde bile birçok izleyici tarafından izlenilen yapımlara imza atılmıştır. Doğal olarak günümüz ile kıyaslandığında teknolojik açıdan kendisini pekiyi bir şekilde gösterememiştir. Tabi ki buna rağmen yine de 2000’li yıllarda çok ciddi bir şekilde harcanmış olan bütçeler ve yine kaliteli oyunculuklar doğrultusunda övgüyü hak etmiş olan birçok yapıma ulaşmak son derece mümkündür.

Full HD 2000 Filmleri izle

Günümüz ile kıyaslandığında o dönemlerde film çekmek teknolojiden dolayı biraz daha sıkıntılı durumlardı. En azından, şimdi sıradan bir insan bile belli bir bütçe harcayarak kendi filmini çok rahat bir şekilde çekebiliyor. 2000’li yıllarda izleyicinin bir sinema filminden beklentisi çok aşırıya kaçık şekilde olamazdı. Elbette aradan geçen bu 20 yılın sonucunda ise nasıl ki sinema sektörü gelişiyor ve değişim gösteriyorsa, izleyicilerin beğendikleri ve yöneldikleri şeylerde hem değişiyor hem de gelişiyordur. Öte yandan ise 2000’li yıllarda da sinema sektörü bir şekilde gelişmeye devam etmekteydi ancak 1990’lardan önce ise elbette bu durum olumsuz bir şekilde ilerliyordu. Tarihler 1990 ve sonrasını göstermeye başladığında ise insanların ilgisini daha da çekmeye başlamıştı. Bu olay bir şekilde günümüze kadar devam edecekti ancak 2000’li yıllardan sonra sinema sektörünün gelişme hızı daha iyi bir şekilde artmıştır.