Maymunlar Cehennemine Dönüş 1970 HD 1080P izle
Tüm Bilgiler
Maymunlar Cehennemine Dönüş 1970 HD 1080P izle 1970 Filmleri, 6-7 IMDB 
Türkçe Dublaj
Maymunlar Cehennemine Dönüş Film KonusuMaymunlar Cehennemine Dönüş, 1970 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Ted Post üstlenmiştir. ABD yapımı olan film Aksiyon, Macera ve Bilim - Kurgu kategorilerinde karşımıza çıkmakta olup IMDB puanı ise 6.1'dir. İlk filmin devamı niteliğini taşımaktadır. Bir önceki filmin sonunda başka gezegende olduğunu sanan Taylor, aslında Dünya'da olduğunu anlamıştı. Yaptıkları yolculuk onları zamanda ileriye götürmüş ve artık maymunların hükmettiği bir Dünya'nın olduğu zamana gitmişlerdi. Serinin 2. filminde ise Nova tek başınayken Taylor'ı aramaya gelen bir astronot tarafından farkedilir. Konuşma yetisini kaybetmiş olan bu kadından Taylor'un iyi olmadığını ve esir tutulduğunu öğrenir. Yer altında yaşayan ve telepatik iletişim sistemi kuran, ayrıca kendi dinlerini de oluşturan bu insanlar tarafından tutsak olan Taylor ise bu duruma son vermek ister. Maymun hükmünü yok edecek güce sahiptirler ancak bu durum Dünya'nın sonunu getirecektir.Detaylı BilgiMaymunlar Cehennemine Dönüş Türkçe dublaj izle full hd, 1970 yılında vizyona giren filmin yönetmenliğini Ted Post üstlenmiştir.Gezenler arası kurtarma görevinde hayatta kalan tek önceki seferde hayatta kalan kişiyi ararken maymunların yönettiği yeraltında ise telepatik insanların hayat sürdüğü bir gezegeni keşfeder.
  • 1970
  • ABD
  • 720p
  • IMDb 6.1
  • 3.187
  • 1

1970 Filmleri izle

1970 filmleri yıllara bakıldığında günümüzden bir hayli uzakta olduğunu söyleyebiliriz. Esasen adam akıllı bir şekilde 1990’a kadar olan yıllarda sinemanın pek önemli bir yerde olduğunu söyleyemeyiz. Nitekim izleyicinin sinemaya olan ilgisi net bir şekilde 1990’dan sonra başlamıştır. Elbette 1970’li yıllara bakıldığında insanlar tarafından kelimenin tam anlamıyla sinemaya yüz çevirdiğini söyleyemeyiz. Yalnız bu yıllarda dönemin teknoloji her ne kadar geride olsa da o yıllarda ki izleyiciler için bu oldukça normal bir durumdur. Bu yıllarda her ne kadar yabancı sinemada birçok film vizyona girse ve yine birçok izleyici tarafından rağbet görse de aynı zamanda yerli sinema sektörü de boş durmamaktadır.

Full HD 1970 Filmleri İzle

Yine bu yıllarda yapılmış olan birçok yerli filmi görmek mümkündür. Hal böyle olduğundan bir şekilde bu zamanlar da günümüz sinemasının temelleri o günden itibaren atılmaktaydı diyebiliriz. Özellikle bu yıllarda ortaya çıkmış olan dönemin kaliteli oyuncularından birisi olan Yılmaz Güney, günümüzde bile herkes tarafından çok kolay bir şekilde bilinmektedir. 1970’li yıllardan sonra çekilmiş olan birçok yerli film iyi bir konuma doğru ilerleyerek yerli sinemanın tarihinde olumlu bir yer edinmeyi başarabilmiştir. Elbette bu hem Yılmaz Güney hem de Yılmaz Güney gibi diğer yetenekli oyuncular sayesinde gerçekleşmiştir. Elbette her ne kadar 1970’li yıllardan sonra çıkmış olan filmler iyi olsa da zaman zaman sıkıntılı dönemler olduğunu da bir gerçektir. Özellikle ülkemizin başından geçmiş olan talihsiz olaylar bir şekilde sinema sektörünü de ister istemez vurmuştur. Yine de tüm bunlara rağmen yerli sinema kendisini korumayı başarabilmiştir. Öte yandan yabancı sinemaya baktığımızda ise Amerikan sinemasında da önemli gelişimlerin olduğunu çok rahat ve hatta yerli sinemadan çok daha hızlı bir şekilde geliştiğini söyleyebiliriz. Yine Amerikan sinemasında 1970’li yıllara bakıldığında o dönemin yapısını değiştirmeyecek şekilde özen gösterildiğini söyleyebiliriz. Bu dönemlerde erkek egemenliğinin daha ön planda olduğunu ve bu yüzden ise yapılmış olan yapımlarında bir şekilde bu olaya karşı olmamasına özen gösteriler yoluna devam etmiştir Amerikan sineması. Bu olaya geniş anlamda bakarsak o dönemin izlenmiş olan politikalarını sinema sektöründe de görmek mümkündür.