Paris, Texas 1984 HD 1080p FULL İzle
Tüm Bilgiler
Paris, Texas 1984 HD 1080p FULL İzle 1984 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Paris, Texas Film KonusuParis, Texas Sinemanın en etkili yönetmenlerinden Wim Wenders’in unutulmaz eserlerinden birisi Paris, Texas izle. Toplumdan uzaklaşan bir adamın hayata ve ailesine yeniden bağlanmasına odaklanan film, uzun bir yol hikayesine odaklanmaktadır. Travis, kimsenin gitmeyi aklından bile geçiremeyeceği türden yollardan yürümekte, kendi belleğine ulaşma aşamalarına tanıklık ettirmektedir. Modern dünyadan uzaklaşma çabalarında Travis’te kendi oğlu dahi herkesin onu beklemesine onun ilk hedefi uzun zamandır görmediği eski karısını bulmaktır. Gerçekten de izleyicisiyle birebir iletişim kurabilen, aşkı ve amansız bir yürüyüşü doğrudan aktaran film, günümüzde her daim şaheser olarak kabul edilmektedir. Wenders sinemasını daha da iyi tanımak adına gayet iyi bir yapım olan bu film size çok iyi gelecek.
 • 1984
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.1
 • 1.964
 • 0
Bir Zamanlar Amerika’da Filmi HD 1080p FULL İzle
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Amerika’da Filmi HD 1080p FULL İzle 1984 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Bir Zamanlar Amerika’da Film Konusu1984 yılında Sergio Leone tarafından yönetilen ve dram türünde olan bu filmin IMDB puanı 8.4’tür. Filmde 1920 yıllarının New York’unda çocuklukları beraber geçen arkadaşlar bulunmaktadır. 1930’lu yılarda ise gangsterler arasında isimleri olan ve iyi bir yer edinen bu arkadaşlar dağılmışlardır.Fakat uzun bir aradan sonra aralarından biri olan Aaronson geri dönüp geçmişte yaptığı herşey ile karşı karşıya gelip yüzleşmek zorunda kalacaktır. Yahudi olarak büyüyen ve çocukluk arkadaşı olan bu grubun gangster dünyasında yaşadıkları ve hayatlarını konu edinen filmde sert bir içerik vardır ve yazısız kurallara rastlanılmamaktadır. Daha çok İtalyanlardan oluşan bir ekibin çalışması sonucu ortaya çıkan bu filmin pek çok sahnesi Avrupa’da çekilmiştir.
 • 1984
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.4
 • 2.132
 • 1

1984 Filmleri İzle

Muhteşem senaryoları ve oyuncuları ile dönemin kuşağını derinden etkileyen filmlerin yılıdır 1984. sinema dünyasında ilklerin yaşandığı dönemleri sizlere aktarmaktayız. Özellikle de yerli filmler açısında üst seviyeyi gören dönemde harika gelişmeler de yaşanmıştır. Dönemin olaylarını anlatan yabancı filmlerinde kalitesi ortaya koymaktadır. Özellikle en çok dikkat çeken Terminatör filminin ilkleri yaşanmaktadır. Yılların harika filmi halen büyük bir dikkatle izlenmektedir. Görsellik açısından yapılan düzenlemeler ile harika sahneleri izleyebilirsiniz. 1984 filmleri aradan geçen yıllara rağmen yıkılmadan izlenmektedir. Fantastik filmlere ev sahipliği yapan 1984 yılı her yönden başarıyı yakalamıştır.

Full HD 1984 Filmleri İzle

Bir zamanlar Amerika filmi gibi klasik hale gelmiş filmlerin yılı olarak da adlandırılmaktadır. Tüm dünya da beğenilerek izlenen film o dönemde de çok konuşulmuştur. Aynı zamanda yerli filmler açısında da parlak bir dönem yaşanmıştır. Senaryosu ve kaliteli kadrosu ile ilklere imza atılan dönemi sunmaktadır. En çok dikkat çeken ise hiç kuşkusuz muhteşem yetenek Kemal Sunal olmuştur. Filmlerinde ele aldığı konu ile izleyicinin dikkatini çekmesi ve halen de izlenebilmesi ne denli doğru etki olduğunu da göstermektedir. Her kesimden insanı kendine çekmesi de oldukça başarılı olduğunun kanıtıdır. 1984 filmleri ile ilgili sizlere sunduğumuz kategoride en iyi filmleri bulabilirsiniz. İyileştirilmiş görüntü kalitesi ile HD olarak filmlere erişim sağlamanız mümkündür. İzlerken kendinizi bir anda nostalji rüzgarının içinde bulacaksınız. Keyifle izlenecek filmleri sizler için derleyip izlenime sunmaktayız.