1985 Filmleri ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR
Rocky 4 Türkçe Dublaj 1080p HD FULL İzle
Tüm Bilgiler
Rocky 4 Türkçe Dublaj 1080p HD FULL İzle 1985 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Rocky 4 Film KonusuBaşarılı oyuncu Carl Weathers, filmde karşımıza Apollo Creed olarak çıkıyor. Büyük bir maça hazırlanan Creed’in karşısında Rus oyuncu Ivan Drago var. Korkunç güçlü olan bu rakibe karşı Creed’in bir hayli zor. Bu yüzden Rocky’de sevgili dostuna bu konuda elinden geldiğince yardımcı olacaktır. Ancak zorlu bir mücadelenin ardından canavar oyuncu Drago maç esnasında Creed’i öldürür. İşte o zaman Rocky’de intikam duygusuyla tanışmış olacak. Arkadaşının intikamını almak için bir maç düzenleyecektir. Ancak emekli olup ailesiyle mütevazi bir hayat yaşayan Rocky için işler bir hayli zor olacaktır.Harcadığı bütçeye rağmen dünya çağında çok yüksek miktarlarda hasılata erişen Rocky 4 bir devam serisidir. Amerikan yapımı film 6.9 IMDB puanı ile oyuncuların emeklerinin karşılığını vermektedir. Rocky 1’in ödüllü yönetmeni John G. Avildsen hayatını kaybettikten sonra Rocky 2, Rocky 3 ve Rocky 4 filmlerini Slyvester Stallone yönetmiştir.Detaylı BilgiSinemanın unutulmaz filmleri arasında yer alan Rocky Efsanesi filminin dördüncüsü olan Rocky 4 izle filmi sizlerle...
 • 1985
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.9
 • 1.922
 • 0
Geleceğe Dönüş 1 HD FULL 1080p Türkçe Dublaj İzle
Tüm Bilgiler
Geleceğe Dönüş 1 HD FULL 1080p Türkçe Dublaj İzle 1985 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Geleceğe Dönüş 1 Film KonusuGELECEĞE DÖNÜŞ 1: 1985 yılında çekilen ve hala konuşulan bir Amerikan baş yapıtıdır. Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in yapmış olduğu fantastik, bilim - kurgu, macera ve komedi türündeki filmin ana karakterlerinden olan, Marty McFly’ı M J.Fox, Dr. Emmett Brown’u Christopher Lloyd canlandırmaktadır. Filmde, çılgın bilim adamı Dr. Emmett Brown Deloran marka arabasını geliştirerek zaman yolculuğunu keşfeder ve ilk denemesini Marty ile birlikte yapar. Fakat beklenmedik bir olay sonucunda Marty, Dr. Emmet Brown yerine yanlışlıkla 1950’lere gider. Doğduğu kasabaya gelen Marty burada bir hata yapar ve geleceği tamamen değişir. Artık Marty’nin tek amacı varoluşunu bile etkileyebilecek bu hatayı düzeltmek olacaktır. IMBD puanı 8.5 olan filimin bütçesi 19 milyon dolardır.Detaylı BilgiBirçoğumuzun çok keyifle izlediği ve çocukluğumuzun en sevilen filmi olan Geleceğe Dönüş, Real Film izle aracılığıyla artık online olarak sizlere sunuluyor. Klasiklerden biri olan bu filmde, bir profesörün yaptığı zaman aracı ve bu araçla yanlışlıkla zaman içinde seyahat eden Mary McFly'dan bahsediliyor. Bugün de oldukça ilgiyle izleyebileceğiniz bu filmi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz. 
 • 1985
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.5
 • 5.614
 • 1

1985 Filmleri İzle

Çok sayıda yerli filmin izleyiciyle buluştuğu 1985 yılında yabancı filmlerde de oldukça başarılı yapıtlar ortaya çıkmaktadır. Özellikle de efsaneleşen ve her anını fazlası ile yaşayabileceğiniz Rambo filmi de yine bu yılda ortaya çıkmıştır. Tüm dünyada yüksek izlenme oranına ve hayranlık uyandıran yapıya sahip olan film büyük başarılara imza atmıştır. 1985 filmleri arasında Türk yapımı eserler de zirvede yer almayı bilmiştir. Çok fazla izlenme oranlarını sinema da ve sonrasında televizyonda görmek mümkündür. En çok öne çıkan da efsane isim Kemal Sunal olmuştur. Tüm filmleri beğenilerek izlenen usta oyuncunun performansı her zaman zirvede olmayı hak ediyor. Çok sayıda filmi bulabileceğiniz kategori de size hitap edebilecek türleri de görebilirsiniz.

Full HD 1985 Filmleri İzle

Hem yapım dönemi hem de elde ki imkanlara bakılarak harika eserler ortaya konulması da izlenmeden geçilmemesi gerektiğini göstermektedir. Konuları ve olayları itibari ile izleyiciden tam not alan 1985 filmleri geniş izleyici potansiyelini de bünyesinde bulundurmaktadır. Birçok filmin televizyonda yayınlanmış olması da tekrar izlemek adına fırsat sunmaktadır. Özel olarak düzenleme yapılmış bu filmleri ses yönü ile de konfor sunacak düzeydedir. Kaliteli oyuncuların yer aldığı filmlerde ekip çalışmasının da nasıl yansıtıldığı rahatlıkla görülebilmektedir. Sinemaların fazla olmaması ve filmlerin izlenebilirliğini artıran dengeyi düşünürsek muhteşem işlere imza atıldığı da net bir şekilde gözlemlenebilecek düzeydedir. Sizlerin kendinizi tarih sayfalarında hissedeceğiniz kaliteyi tekrardan yaşayabilirsiniz.