Indiana Jones 3 Son Macera Filmi HD 1080P İzle
Tüm Bilgiler
Indiana Jones 3 Son Macera Filmi HD 1080P İzle 1989 Filmleri, 8-9 IMDB 
Türkçe Dublaj
Indiana Jones Son Macera Film KonusuIndiana Jones 3 Son Macera, Usta yönetmen Steven Speilberg ile yılların oyuncusu Harrison Ford’un en önemli ortaklığı olmuştur Indıana Jones serisi. Dönemin en etkin maceralarından birisi olarak kabul gören bu serinin son filmi Indiana Jones Son Macera izle, 1989 senesinde seyircisiyle buluşmuştur. Her ne kadar 2007 yılında yeni bir iş ile Indiana Jones kahramanı yıllar sonra hayranlarının karşısına çıkmış olsa da, bu son macera pek çok kesim açısından da dikkat çekici ve bir o kadar da matrak olarak yorumlanmaktadır. Ki yönetmen Speilberg de bu durumun bilincinde olacak ki, kurduğu atmosfere aşıladığı Western ve Aksiyon figürleri sayesinde seyirlik alanlarını üst noktalara tutan bir film oluşturmuştur.
 • 1989
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 8.2
 • 3.999
 • 1
Geleceğe Dönüş 2 FULL HD 1080p İzle
Tüm Bilgiler
Geleceğe Dönüş 2 FULL HD 1080p İzle 1989 Filmleri, 7-8 IMDB 
Türkçe Dublaj
Geleceğe Dönüş 2 Film KonusuGELECEĞE DÖNÜŞ 2: 1989 yılında çekilen ve şimdiki bilim - kurgu filmlerinin atası olan bir zaman yolculuğu film serisinin ikincisidir. Yönetmenliğini Robert Zemeckis’in yapmış olduğu fantastik, bilim -kurgu, macera ve komedi türündeki filmin ana karakterlerinden olan, Marty McFly’ı M J.Fox, Dr. Emmett Brown’u Christopher Lloyd canlandırmaktadır. Filmde, 1950 ‘lerden yeni dönen Marty tam herşeyin yoluna girdiğini düşünürken doktor yanına gelir ve Marty’nin geçmişi bir şekilde değiştirdiğini ve geleceğe gitmek zorunda olduklarını söyler. Akabinde geleceğe Doktor, Marty ve kız arkadaşı birlikte giderler. Çünkü gelecekte geçmişte yapmış oldukları bu hatayı düzeltmek zorundadırlar ve gelecekte onlar bu hatayı düzeltirken onları bir sürpriz beklemektedir. Amerika yapımı olan bu film 9 ayrı ödül ve 7 adaylık kazanmıştır. IMBD puanı 7.8’dir.Detaylı BilgiSerinin 2. filmi olan Geleceğe Dönüş 2'de Marty McFly yaşadığı yıla 1950'den geri döner. Profesör zaman aracını alarak keşfe başlar. Ancak geri döndükten kısa zaman sonra profesör Marty'i tekrar bulur. Marty ve sevgilisi Jennifer ile geleceğe gitmek zorunda kalacaklardır. Ancak gelecekte hiç ummadık bir olaylar zincirine kapılacaklardır. 1989 filmi olan bu kaliteli eser hala her gün yüzbinlerce kişi tarafından izleniyor. Siz de bu eseri sitemizde 1080p ve hd kalitesinde izleyebilirsiniz. Türkçe dublaj olarak verilen Geleceğe Dönüş 2 izle adlı bu filmi kaçırmayın.
 • 1989
 • ABD
 • 720p
 • IMDb 7.8
 • 2.758
 • 0

1989 Filmleri İzle

Her yıl üzerine koyarak yeni yapıtların çıktığı dönemler 1980li yılların son dönemleridir. Gelişen film sektöründe atılan adımlarla çok başarılı eserler izleyiciyle buluşmuştur. 90 yıllara gelinmeden önceki dönemde 1989 filmleri hem yerli hem de yabancı alanda güzel yapıtları ortaya koymuştur. Özellikle de seri haline gelip devam eden Indiana Jones: Son Macera ile izleyicileri halen etkilemektedir. Konusu ve özellikleri bakımından aksiyonun üst seviyede olması da etkinliğini artırmıştır. Bir diğer eser de yüksek beğeni oranı ile ön plana çıkan Batman filmidir. Aksiyonun ve maceranın üst seviye olduğu film uzun süre konuşuldu. Birçok kişi kostümünü dahi aldığı yeni kahraman şaşırtıcı halleri ile de alkış topladı. Kaliteli oyuncu kadrosu ile de değer yönü ile ödülleri de hak etti.

Full HD 1989 Filmleri İzle

Heyecan dolu aksiyon filmleri ile koltuklarınızdan ayrılamayacağız filmler sizlerle. 1989 filmleri bölümünde yer alan baş yapıtları HD görüntü kalitesi ve Türkçe Dublaj olarak izleyebilirsiniz. Çözünürlük açısından kaliteli yayına sahip olması da geçmişte ki farkı açıkça ortaya koymaktadır. Özel düzenlemelere sahip olan bu seçenekler sayesinde sizde üst düzey etkiyi rahat bir şekilde görebilirsiniz. İzlenme rekorları kıran filmleri bulacağınız sitemizde donma, kalitesiz görüntü ve kötü ses gibi durumlar da söz konusu değildir. Sürekli olarak güncelleme ve incelemeler yapılarak oluşturulan düzende filmlerimiz yer almaktadır. Her dönemin kendine has yapısının olması da bu durumu açık şekilde ortaya koymaktadır.