10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yüzleşme 2019 Filmi 1080p HD FULL İZle
İMDb 10.0 720p
  • Ülke:
  • 2019
  • 2.101İZLENME

    2BEĞEN

    0BEĞENME

Yüzleşme 2019 Filmi 1080p HD FULL İZle

-

Alexandre

Yüzleşme Film Konusu


Yüzleşme, Karakter özelliklerini çok iyi yansıtan gerçek hikayeden uyarlanan film izleyiciyi derinden etkiliyor. Genç bir adamın çocuk yaşta uğradığı cinsel saldırı genç adamın psikolojisini derinden etkilemiştir. Lyon kentinde yaşayan Alexandre çok sevdiği karısı ve çocuğu ile birlikte yaşamını sürdürmektedir. Bir papaz tarafından tacize uğraması onu çok kez etkilemektedir. Yaşamı devam ederken zor günleri de yaşasa da ailesi ile birlikte kiliseye gittiği bir gün o papaz karşısına çıkar. Papazın aynı şekilde işine devam ettiğini görmesi ve çocuklarla da ilgileniyor olması intikam almaya sevk etti. Çocukların zarar görmemesi için bu tür düşünceye sahip olması da birçok olayı beraberinde getirmektedir. Gerilim ve duygu yüklü film izleyicisine güzel anlar yaşatacaktır.

Detaylı Bilgi


Yüzleşme Türkçe dublaj izle 2019, Karakter özelliklerini çok iyi yansıtan gerçek hikayeden uyarlanan film izleyiciyi derinden etkiliyor.

Alexandre, karısı ve çocuklarıyla kiliseye gidince çocukken kendisini taciz eden papazı görür aynı olayın başlarının başına gelmemesi için aynı durumu yaşayanları bularak birlikte harekete geçerler.
Yorum Alanı