7.1
Toplamda 74 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü 1080p Full HD İzle
İMDb 8.9 720p
 •  Süre: 201dk Dakika
 • Ülke:
 • 2003
 • 16.798İZLENME

  34BEĞEN

  17BEĞENME

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü 1080p Full HD İzle

-

The Lord of the Rings: The Return of the King

Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü Film Konusu


Dünyanın en çok izlenen filmlerinden biri olan Yüzüklerin Efendisi filminin son serisi olan Yüzüklerin Efendisi Kralın Dönüşü filminde Aragorn gelen çağrıyı geri çevirmeyecek ve savaşa katılmak için harekete geçecektir. Bunun yanı sıra Gandalf, Gondor’un dağılmış ordusunu tekrar bir araya getirmek için mücadele etmektedir. Her ne kadar bu savaşta güçsüz olsalar da amaçları yüzük taşıyıcısına gerekli zamanı kazandırmak ve düşmanı oyalamak olacaktır. Kralda eski yeminli ama lanetlenmiş orduyu geri getirmek ve lanetlerini kaldırmak için onlara söz verecek ve savaşta büyük bir başarı elde edecektir. Sıkılmadan izleyebileceğiniz macera ve aksiyon bir dolu film sizleri bekliyor. Serinin ilk iki filmini mutlaka izleyin bu filme direk geçiş yaptıysanız.

Detaylı Bilgi


Yüzüklerin Efendisi 3 olarak da bilinen Kralın Geri Dönüşü adlı serinin son filmini Türkçe Dublaj ve Full HD olarak extended halini izleyin.

Detaylı Bilgi


Serinin son filmi ve Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin de sonuncusu olan Return of the King, bugün hala daha en çok seyredilen kaliteli filmlerden biri... Yüzüklerin Efendisi 3 izle olarak da bilinen bu bölümde karanlıklar hükümdarı Sauron, insan dünyasını tamamen ortadan kaldırmak için Gondor'a saldıracak. Zayıf düşmüş Gondor ise her şeye rağmen karşısındaki devasa güce karşı mücadele edecek. Komutan Faramir'in komutasındaki Gondor ordusu, Sauron'un güçleri karşısında ne yapıcak? Legolas, Aragorn, Gandalf, Merry ve Pippin savaşa katılacaklar mı? Bu filmde bu sorunun cevabını alabilirsiniz...

Filmi izleyenler ayrıca bu filmleri de Yüzüklerin Efendisi Yüzük Kardeşliği - Yüzüklerin Efendisi İki Kule izlediler.
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    kursat 15 Mart 2020 19:20:21

  admın hd kalisei süper yapmışsın birde indirme linki koyarmısın

 2. avatar
    Realfilmizle 15 Mart 2020 19:36:28

  Yüzüklerin Efendisi 3 Kralın Dönüşü linki aşağıda indirebilrsiniz.

  https://uptobox.com/txmye7vmst91